تاریخ ارسال : ۳۰ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سمیر قنطار: ایستادگی احمدی‌نژاد عزم ما را در مقاومت دوچندان می‌کند

در تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به منطقه ” جرمانا” حومه دمشق شماری از نیروهای جنبش حزب الله از جمله سمیر قنطار یکی از فرماندهان این جنبش به شهادت رسیده اند.

۲۰۱۵-۱۲-۲۰ ۱۰.۱۶.۳۳

به گزارش میدان ۷۲، در تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به منطقه ” جرمانا” حومه دمشق شماری از نیروهای جنبش حزب الله از جمله سمیر قنطار یکی از فرماندهان این جنبش به شهادت رسیده اند.

براساس این گزارش، هدف حمله هوایی اسرائیل منزل سمیر قنطار یکی از فرماندهان حزب الله بوده است.

“سمیر قنطار” قدیمی‌ترین اسیر لبنانی دربند رژیم صهیونیستی ۲۰ جولای ۱۹۶۲در روستای دروزی نشین “عیبه” از توابع استان “جبل” لبنان به دنیا آمد. وی در سال ۱۹۷۸ میلادی طی یک عملیات ضد صهیونیستی در شهر صهیونیست نشین «نهاریا» به اسارت در آمد و در لبنان «سردار اسرا» لقب گرفت.

سمیر القنطار در دیدار با دکتر محمود احمدی نژاد در سال ۱۳۸۷ با اظهار خوشحالی از حضور در ایران و ملاقات با مسئولین کشورمان اظهار داشت: زمانی که مواضع و ایستادگی شما را در موضوعات مختلف مشاهده می کنیم عزم ما در مقاومت و انجام وظیفه دوچندان می شود. وی افزود: بعد از ۳۰ سال اسارت معتقدم که راه ونقش ما همچنان باید ادامه پیدا کند ، شهادت یا پیروزی چیزی است که خداوند برایمان در این راه قرار داده است . قنطار تصریح کرد: یقین دارم که ملت ایران، ولی امر مسلمین جهان شما پیشتازان و رهبران راه ما در این مسیر الهی هستید و امیدوارم همه ما از سربازان پاک حضرت حجت(عج) باشیم و شربت شهادت را در این راه بنوشیم.

۸۱۴۷۱۱۲۱۴_۶۹۱۰۵


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7726

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.