تاریخ ارسال : ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سناتور آمریکایی: تحریم نُجَباء، قسمتی از استراتژی مبارزه با ایران هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه بین الملل خبرگزاری دانشجو، عضو افراطی کنگره ایالات‌متحده ضمن قلم‌فرسایی در یک روزنامه اسرائیلی، خواستار برخورد جدّی با متحدین ایران در منطقه گردید و درج کرد: تحریم نُجَباء، اقدامی مناسب در قالب یک استراتژی بزرگتر یعنی مبارزه با ایران هست.

  سناتور جمهوری‌خواه و طراح لایحه تحریم نُجَباء در کنگره ایالات‌متحده، خواستار حمله آمریکا به گروه‌های مقاومت عراق به‌دلیل معیت با سیاست‌های ایران گردید.
 «تِد پو» با انتشار یادداشتی در روزنامه اسرائیلی “جروزالم‌پست”،  «تِد پو» با انتشار یادداشتی در روزنامه اسرائیلی “جروزالم‌پست”، از استراتژی جدید دونالد ترامپ برای مبارزه با ایران ابراز خوشحالی کرد و درج کرد: با این تصمیم، حمایت‌های ایران از گروه‌های شبه‌نظامی تروریستی [!]به محور تمرکز آمریکا بدل خواهد گردید.
  اجتماعی عراق، اضافه کرد: در مقطع فعلی، گروه‌هایی مثل حزب‌الله النُجَباء و عصائب اهل‌الحق کنترل بخش بسیاری از قلمرو آزاد شده از داعش در عراق و سوریه را به دست گرفته‌اند و این امر به امتداد هلال شیعی از ایران تا مدیترانه انجامیده هست.
  این سناتور افراطی در معرفی مقاومت اسلامی نُجَباء برای مخاطب های اسرائیلی، اینچنین درج کرد: حزب‌الله النُجَباء در سال ۲۰۱۳ توسط مبارزان عراقی متشکل و حمایت‌های قابل‌توجهی از ایران دریافت می‌کند. رهبر این گروه «اکرم الکعبی» هست که حدود ۱۰ پارسال به‌دلیل فرماندهی حمله های بر علیه نیرو‌های آمریکایی در خاک عراق، تروریست اعلام گردید.
 تد پو اضافه کرد: گروه نُجَباء زیادتر در شرق سوریه فعال بوده و مستقیماً نیرو‌های آمریکایی را تهدید کرده هست؛ به‌ویژه پایگاه آمریکا در منطقه “التنف”  تد پو اضافه کرد: گروه نُجَباء زیادتر در شرق سوریه فعال بوده و مستقیماً نیرو‌های آمریکایی را تهدید کرده هست؛ به‌ویژه پایگاه آمریکا در منطقه “التنف” که در مسیر ترانزیت جنگ افزار ها سنگین از تهران تا مرز اسرائیل قرار دارد.
 نماینده ایالت تگزاس در کنگره آمریکا، در ادامه یادداشت منتشره در روزنامه اسرائیلی جروزالم‌پست، خاطرنشان ساخت: گروه مقاومت اسلامی نُجَباء به‌وضوح اعلام نموده که قسمتی از کارزار ضداسرائیلی ایران می‌باشد و حتی یگانی تخصصی را برای آزادسازی منطقه “جولان”  نماینده ایالت تگزاس در کنگره آمریکا، در ادامه یادداشت منتشره در روزنامه اسرائیلی جروزالم‌پست، خاطرنشان ساخت: گروه مقاومت اسلامی نُجَباء به‌وضوح اعلام نموده که قسمتی از کارزار ضداسرائیلی ایران می‌باشد و حتی یگانی تخصصی را برای آزادسازی منطقه “جولان” تشکیل داده هست.
  طراح برنامه تحریمی کنگره آمریکا بر علیه مقاومت اسلامی نُجَباء، نامیده شده به لایحه (H.R.۴۲۳۸)، ضمن اظهار ناراحتی از نقش اصلی گروه‌هایی مثل نُجَباء در تحقق سیاست‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران، تصریح نمود: هدف از عرضه این لایحه، “محدودسازی مراجع مالی” و “بدنام کردن” ۴۲۳۸)، ضمن اظهار ناراحتی از نقش اصلی گروه‌هایی مثل نُجَباء در تحقق سیاست‌های منطقه‌ای جمهوری اسلامی ایران، تصریح نمود: هدف از عرضه این لایحه، “محدودسازی مراجع مالی” و “بدنام کردن” آن‌هاست.
  سناتور تِد پو در انتهاء مقاله خود با انتقاد از همکاری شکل‌گرفته میان دولت عراق و بسیج مردمی این کشور، خواستار برخورد جدّی با متحدین ایران در منطقه گردید و درج کرد: تحریم نُجَباء، اقدامی مناسب در قالب یک استراتژی بزرگتر یعنی مبارزه با ایران هست. آمریکا باید با حمله به نیرو‌های تحت‌الحمایه ایران، پیامی روشن به منطقه ارسال نماید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92287

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.