تاریخ ارسال : ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سناتور سندرز، ترامپ را به کناره گیری دعوت کرد

خبرگزاری ایرنا: در پی سریال استعفاهای اعضای کنگره ایالات متحده به سبب رسوایی های اخلاقی، سناتور سندرز در توئیتی ترامپ را به کناره گیری از ریاست جمهوری دعوت نمود.
  به دنبال کناره گیریی سه تن از اعضای کنگره ایالات متحده در پی رسوایی های اخلاقی، «برنی سندرز» سناتور مستقل ایالت ورمونت از دونالد ترامپ ریاست جمهوری این کشور خواست از مقام خود کناره گیری کند.   سندرز اضافه کرد: امید دارم که او به آن چیزی که در حال روی دادن هست توجه کند و به کناره گیری تفکر کند.  سریال رسوایی های اخلاقی سیاستمداران آمریکایی همان طور ادامه دارد و ظرف هفته گذشته سه تن از اعضای کنگره این کشور اعلام کناره گیری کرده اند.   «  همچنین «ترنت فرنکس» عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان ایالات متحده بعد از تهدید کمیته اخلاقی این مجلس به تحقیق در مورد اتهامات او، اعلام کرد تا دوماه دیگر از مقام خود کناره گیری خواهد کرد.    سناتو فرانکن نیز در سخنرانی خود در صحن مجلس سنای ایالات متحده به فایل اظهارات ترامپ در مورد اقداماتی نامناسبش با خانم ها اشاره نمود.   
« «روی مور» نامزد جمهوریخواه سناتوری از ایالت آلابامای ایالات متحده از سوی سه زن متهم به سوء مشی و اذیت کردن جنسی شده و علی رغم انتقادات وسیع حتی از سوی هم حزبی هایش، بشدت مورد پشتیبانی ترامپ هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78062

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.