تاریخ ارسال : ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سه ستاره نامدار در آستانه ملحق شدن به رئال مادرید +تصویر و فیلم

سرویس ورزش مشرق – – رئال مادرید در این روزها بعد از انتقادات بسیاری که به عملکردش شده، به صورت جدی در پی خرید یک جایگزین برای «کریم بنزما»ست که عملکردش در کنار ناتوانی های مربی گری زیدان در این فصل، ضربه بزرگی را به پیکره قهرمان فصل گذشته لالیگا و چمپیونزلیگ وارد ساخت.    نزدیک ترین گزینه ها به در ورودی باشگاه رئال، «هری کین»، «مائورو ایکاردی»، و «ادن هازارد» می باشند. این گزارش کوتاه، به ارزیابی شرایط کنونی می پردازد:

هری کین

این گزارش کوتاه، به ارزیابی شرایط کنونی می پردازد:رئال مادرید وارد مذاکره با «هری کین» ستاره ۲۴ ساله بی چون و چرای باشگاه تاتنهام و آقای گل فصل گذشته اروپا شده و خواهان به خدمت گرفتن او به عنوان ستاره نوک هجوم خود در انتهاء این فصل هست. بر طبق گزارش وبسایت های Goal و Sport Lens، فوق ستاره تاتنهام، شرط ورود به رئال را اختصاص شماره ۱۰ تیم به او عنوان نموده هست. اما در طراز اول رئالی ها باید بر سر شرایط بازیکن با مسئولان تاتنهام به نتیجه برسند. گزارش ها بیانگر از آن هست که تاتنهام برای کین رقم ۱۵۰ میلیون پوند را تعیین کرده و دستمزد خواسته شده سالیانه این بازیکن ۱۲ میلیون پوند هست. تاتنهام، به صورت منطقی قدرت پرداخت این رقم خواسته شده را ندارد و لذا، ستاره گران بهای انگلیسی که قطعا بیشتر از ۱۴۵ میلیون یورویی که بارسلونا برای «کوتینیو» پرداخت نموده می ارزد، باید به تیمی برود که اعتبار این بازیکن را دریابد.

از جانب دیگر، جدیدا کین اعلام نموده که اگر تاتنهام قصد دارد که او را داشته باشد، باید قطعا قهرمانی در یک تورنمنت را کسب کرد. از آن جایی که کسب قهرمانی در لیگ برتر و چمپیونزلیگ، به خاطر حضور مربیان بزرگ جهان و رقبای بسیار نیرومند کاری بسیار سخت برای تاتنهام هست، لذا، احتمال جابه جایی ستاره انگلیسی به رئال مادرید بسیار نزدیک هست. Goal Goal به نکته با اهمیت دیگری در ارتباط با خرید کین اشاره می کند که ذی ربط به شایعه نیرومند خارج شدن قریب الوقوع «لوکا مودریچ» همزمان با ورود این مهاجم به رئال مادرید هست.

فیلم/ «هری کین» را بشناسید؛ فوق ستاره ای که با خوش سلیقه گی واژه ای، به او لقب Hurricane (به مفهوم طوفان شدید) داده اند / دانلود

ظاهرا، مسئولان رئال مادرید با توجه به ۳۴ ساله شدن مودریچ و وجود جایگزین های قابل اعتماد برای وی در تیم، آماده فروش وی تا شروع فصل دیگر و تحویل شماره ۱۰ تیم به کین می باشند. شایان توجه هست که مودریچ در حال حاضر جزء سه هافبک برتر جهان بوده و زیادی از باشگاه های بزرگ حال حاضر دنیا، مشتاق به خدمت گرفتن او می باشند. اما سن این بازیکنان باعث شده تا تصمیم سازان رئال مادرید به فکر میدان دادن به هافبک های جوان خود باشند.

مائورو ایکاردی

هم حالا روزنامه های «دیاریو گل» اسپانیا و «اکسپرس» انگلستان مدعی گردیده اند که «مائورو ایکاردی» مهاجم طلایی این روزهای «اینتر میلان» آزمایش های پزشکی خود را در رئال مادرید با موفقیت به اتمام رسانده و تا چندی دیگر به صورت رسمی معارفه خواهد گردید. ابتدا، دیاریو گل مدعی این مبحث گردید که در روز ۹ ژانویه از سوی «بلیچر ریپورت» -که مدعی بود مصاحبه ای با ستاره آرژانتینی انجام داده- تکذیب گردید و فردای همان روز مورخ ۱۰ ژانویه ۲۰۱۸، روزنامه اکسپرس انگلستان شایعه آزمایش های پزشکی او را تماما تایید کرده و اعلام نمود که به زودی به صورت رسمی معارفه خواهد گردید. حال، نزدیک ترین احتمال این هست که به دلایل حرفه ای ابدی، به ایکاردی گفته شده که در صحبت با رسانه ها این شایعه را تایید نکند و به همین سبب هم بلیچر ریپورت توان دارد به اشتباه افتاده باشد.

تکذیب شایعه آزمایش های پزشکی رئال توسط بلیچر ریپورت

اینترمیلان در این روزها تحت مربی گری «لوچیانو اسپالتی» زیادتر یک تیم کارگرمآبانه هست تا یک تیم خلاق. اسپالتی خلاقیت در فرمان ذهن اش نیست و زیادی از مجال هایی که ایکاردی توان دارد در اختیار داشته باشد را می سوزاند. مائورو، این روزها نسبت به تفکر مربی اش انتقاد دارد و در شرایط کنونی با پیشنهاد تیمی چون رئال مادرید مواجه شده هست. واضح هست که هر کس جای او باشد، دست از رئال بر نخواهد داشت.

فردای آن روز؛ تایید آزمایش های پزشکی توسط روزنامه اکسپرس

ایکاردی در حال حاضر یکی از گلزن ترین مهاجمین نوک جهان هست که موفق شده در ۲۰ بازی ۱۸ گل به ثمر برساند. به راستی معلوم نیست که ورود این مهاجم ۲۴ ساله -که رقم فسخ قراردادش به ادعای بلیچر ۹۷ میلیون و به ادعای اکسپرس ۸۹ میلیون یوروست و «پیرو آرسیلو» به عنوان مدیر ورزشی اینترمیلان فروش اش به رئال را تکذیب کرده- چقدر صحت داشته باشد اما صحت آن زیادتر ممکن می نماید تا سقم اش. چون که خود بازیکن در این مورد سکوت کرده و ضمنا میل به ترک اینترمیلان دارد و علاوه بر این چند مرجع ورزشی دیگر هم به این شایعه را درست دانسته اند. از جانب دیگر، «خوزه فلیکس دیاز» ورزشی نویس روزنامه مارکای اسپانیا مدعی گردیده که ایکاردی در انتظار نتیجه های چمپیونزلیگ است و تکلیف او تا آخر این فصل با رئال مشخص نمی توان.

فیلم؛ «مائورو ایکاردی» را بشناسید / دانلود

ادن هازارد

رقم فسخ قرارداد وی، ۱۰۰ میلیون پوند اعلام گردیده و رئال مادرید از این نظر هیچ مشکلی ندارد. فلورنتینو پرز و زیدان قبل تر از این علاقه وافر خود به این بازیکن را ابراز کرده بودند اما دو مشکل در این جا وجود دارد.

اول این که، زیدان تصمیم دارد تا انتهاء فصل که تکلیف رئال مادرید در لیگ قهرمانان مشخص شود، کارکرد بیل و رونالدو را تحت نظر قرار بدهد. در ارتباط با بیل، کار ساده هست اما رونالدو یگانه فوق ستاره حال حاضر رئال مادرید هست که رئال مادرید همچنان به او احتیاج دارد. دوم این که، زیدان و مسئولان رئال دلواپس این می باشند که با ورود هازارد به رئال مادرید، در عمل «مارکو آسنسیو» استعداد ناب رئال مادرید را هدف گرفته و این بازیکن را از بین ببرند. هازارد که طی دو سال گذشته پیوسته برای رئال مادرید ناز می کرد، مدتی قبل در عمل در گفته هایش چراغ سبز به این تیم داد و اعلام نمود که خواهان بازی در میان سپیدهای مادریدی و مادریدیسمو شدن هست.

حال، با توجه به این مبحث، خوب ترین مجال برای رئال مادریدی هست که پیوسته خواهان او بوده. آیا زیدان و پرز، در نهایت آسنسیو را فدای فوق ستاره ای چون هازارد می کنند؟ و یا ترجیح می دهند که قید ستاره ای که به طور مستمر تشنه حضور خودش در باشگاه بوده اند را بزنند؟ چیزی که مشخص هست، هازارد بیشتر از همیشه به درهای ورودی رئال مادرید نزدیک هست و شاید در آینده ای نزدیک یکی از کهکشانی های پرز باشد. com/en-gb/news/january-transfer-news-rumours-kane-in-modric-out-at-madrid/qv2dyqglcvb718qvwp976hgewhttp://sportslens.

فیلم؛ «ادن هازارد» را بشناسید / دانلود

مراجع:

http://www.goal.com/en-gb/news/january-transfer-news-rumours-kane-in-modric-out-at-madrid/qv2dyqglcvb718qvwp976hgew

Real Madrid interested in signing Mohamed Salah from Liverpool

Real Madrid negotiating the transfer of Harry Kane

http://bleacherreport.com/articles/2753193-real-madrid-transfer-news-mauro-icardi-medical-rumours-dismissed/

https://www.express.co.uk/sport/football/901985/Mauro-Icardi-Real-Madrid-medical-transfer-Inter-Milan-gossip-rumours-Spanish-reports


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82722

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.