تاریخ ارسال : ۲۶ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۲۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سه هزار نفر ناظر رقابت تیراندازان کشور در زادگاه نوروزی

به گزارش شلمچه نیوز از ساری، شعبان وفایی نژاد تویه درواری نایب رئیس هیأت تیراندازی مازندران با اعلام اینکه یک دوره مسابقات تیراندازی در زادگاه هادی نوروزی کاپیتان فقید باشگاه پرسپولیس و عضو اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان برگزار شد ، اظهار داشت: این مسابقات در حضور بیش از ۳۰۰۰ نفر از علاقمندان به ورزش با شرکت ۱۵۰ تیرانداز از سراسر کشور در کپورچال برگزار شد.

نایب رئیس هیأت تیراندازی استان با اشاره به توجه هیأت تیراندازی به کیفیت این مسابقات افزود : قضاوت این دوره از مسابقات را امیرچاوشی ، کریم دیلمی ، محسن پور ، داوود پور ، آقازاده و کاشانی برعهده داشتند.

وفایی نژاد با بیان اینکه در این مسابقات از مدرنترین دستگاههای پرتاب بشقاب استفاده گردید ، تصریح کرد: رضوی و عالیشان معاونین ورزش و جوانان استان مازندران ، اعضای شورای شهر و بخشدار، فرماندهان نیروی انتظامی ، قاسم باباجانی و دکتر رجب نیا از مهمانان ویژه مسابقات بودند و در پایان این رقابت ها نیز به رمضان براری – محمد حسن پور – سید مجتبی میرامینی – رمضان موسی پور – حسین شریف زاده و علی اصغر گل کار  از شهرهای سرخ رود – بهنمیر – گلوگاه – بابلسر – قائمشهر و امیرکلا که حائز رتبه های اول تا ششم شدند ، ۶ رأس گوسفند اهداء شد.

این گزارش حاکیست در این مسابقات به ۲۴ تن از حاضرین به احترام هادی نوروزی بازیکن شماره ۲۴ پرسپولیس ۲۴ جایزه اهداء گردید ؛ بنابر اعلام شعبان وفایی نژاد در ۱۵ آذرماه سال جاری زاغمرز شاهد میزبانی از مسابقات تیراندازی خواهد بود. از نکات جالب توجه در مسابقات تیراندازی کپورچال ذکر مداحی سرهنگ علی اکبر رجبی رئیس هیأت تیراندازی مازندران بود که با استقبال بسیار جالب توجه علاقمندان و عاشقان اهل بیت همراه بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3394

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.