تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سه وزیر تازه بر روی کار آمده می بایست موضع خود را نسبت به فتنه مشخص کنند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان های رباط کریم و بهارستان در ارتباط با وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: اهداف و برنامه های وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی در حوزه عملیاتی ضعیف است.

وی ضمن اشاره به حس شدن کمبود یک وزیر ایثارگر اظهار داشت: جای جانبازان، ایثارگران و فرزندان شاهد در بین وزرای معرفی شده به مجلس شورای اسلامی خالی است، ایثارگران مجلس شورای اسلامی انتظار داشتند که حداقل یکی از این وزرا را از میان ایثارگران، جانبازان، آزادگان یا فرزندان شاهد انتخاب می‌کردید.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی نمایندگان تنها شعار می دهند بیان کرد: این مرده باد، زنده باد و احسنت گفتن‌ ها در پیشگاه خداوند متعال بدون انجام تکالیف شرعیمان ارزشی ندارد، و باید به گونه‌ای رأی بدهیم که در پیشگاه خداوند مسئول و در مقابل مردم شرمنده نباشیم.

وی با بیان این امر که برخی فراموش کرده اند که دشمنان انقلاب هر روز توطئه جدیدی را رو می کنند متذکر شد: کسانی که می گویند تا کی فتنه، مطمئناً سخن مقام معظم رهبری را مبنی بر ان که «خط قرمز ما فتنه است» فراموش کرده اند.

حسن نوروزی خطاب به وزرای کشور گفت: سه وزیر تازه بر روی کار آمده می بایست موضع خود را نسبت به فتنه مشخص کنند، چرا که بنا به گفته مقام معظم رهبری فتنه ادامه دارد، و افرادی هم در این بین متهم هستند.

وی با اشاره به اینکه وزیر جدید فرهنگ و ارشاد باید اهداف نظام را در حوزه فرهنگ پررنگ تر دنبال کند تشریح کرد: از اهداف حوزه فرهنگ تعالی سازی فرهنگی، مقاوم سازی فرهنگی و مبارزه با نفوذ فرهنگی است، که جز اهداف نظام در حوزه فرهنگ به شمار رفته و نیازمند توجه می باشند.

نماینده مردم شهرستان های بهارستان و رباط کریم در ارتباط با تحول فرهنگی در کشور ادامه داد: عدم وجود برنامه در بهینه سازی فرآیند صدور مجوز و بروز رسانی مکانیزم های نظارت و ارزیابی با هدف ممانعت از فعالیت های فرهنگی مضر نگران کننده است.

وی در پایان ضمن اشاره به حذف موضوع اشغال مسجد القصی توسط رژیم صهیونیستی از کتاب هدیه های آسمانی افزود: این امر خود به نوعی نفوذ فرهنگی می باشد، و باید با جدیت کامل با آن مبارزه کرد، چرا که تقویت نهاد خانواده، تبیین ارزش‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران همگی به فرهنگ سازی درست و اسلامی نیاز دارند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=28404

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.