تاریخ ارسال : ۲۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سوءاستفاده از زلزله برای بهره برداری های سیاسی جای تعجب دارد

وی با اظهار اینکه در زلزله موخر تمام نیروها بسیج و وارد میدان گردیدند و تمام این اشخاص با توان تمام در حال مساعدت به زلزله زدگان می باشند بیان کرد: هلال احمر امین مردم هست، ولی تعداد ای سودجو به دستاویز مساعدت به زلزله زدگان حساب می گشایند و از مردم پول جمع می کنند که نباید به این اشخاص اعتماد کرد.

امام جمعه موقت تهران با اظهار اینکه مهربانی در بین مردم من جمله خصوصیت های جامعه اسلامی اظهارداشت:  این مهربانی ضروری هست در مساعدت به زلزله زدگان اکثر از پیش نشان داده گردد.

آ آیت الله خانمی دنبال کرد: بسیج تمام ابزارها دولتی، نیروهای نظامی و انتظامی در لبیک به فرمایش رهبری برای مساعدت رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه جای تقدیر و تشکر دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ادامه اظهارات خود با ابراز خوشحالی از نابود شدن داعش در منطقه، اظهار کرد: ائتلاف غربی ها برای نابود شدن داعش عوام فریبی بوده و این گروهک تروریستی با کوشش صادقانه نیروها و دولت های عراقی و ایرانی در حال نابود شدن هست.

وی با اشاره به بعضی اظهارات در محیط مجازی در مورد چرایی مساعدت ایران به سوریه، اظهار کرد: اگر به عراق و سوریه مساعدت نمی کردیم تا با داعش بجنگند، ضروری هست امروز در خیابان های ارومیه و تهران با داعش می جنگیدیم و این امر در عملیات تروریستی ماه رمضان سال کنونی در تهران نمایان گردید.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه اظهارات دشمنان نباید در محیط مجازی دست به دست گردد، اظهار کرد: زندگانی بدون امنیت، صفا ندارد و زیرسوال بردن مساعدت ایران به مردم عراق و سوریه از سوی بیگانگان مطرح شده هست.

وی اضافه کرد: دشمنان این ملت چه ایالات متحده و چه فرانسه کوشش می کنند که ایران اسلامی اقتدار موشکی خودش را نداشته باشد و با وجود زرادخانه های رژیم صهیونیستی و ایالات متحده، ما دست رو دست بگذاریم تا دشمنان هر نادرستی بکنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: پیشانی جامعه اسلامی پیشانی مذهبی و دین مداری در عرصه های متفاوت هست ولی ضروری هست ابعاد متفاوت این امر نیز اظهار گردد.

آ آیت الله خاتمی اظهار داشت: اختلاس با پیشانی مذهبی سازگار نیست و در یک جامعه اسلامی نباید دائم خبر اختلاس از ناحیه موسسه ها شنیده گردد.

آ


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74556

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.