تاریخ ارسال : ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سوریان باز هم در مسابقات گزینشی المپیک باخت

حمید سوریان با شکست از حریف بلغاری در آستانه حذف از مسابقات کسب سهمیه المپیک قرار گرفت.

به گزارش “,ورزش سه” و به نقل از ایسنا، در ادامه رقابتهای کشتی فرنگی گزینشی المپیک در مغولستان، حمید سوریان دارنده هفت مدال طلای جهان و المپیک در حالی که در دور نخست رومن آمویان از ارمنستان را ۷ بر ۴ برده بود، در دور دوم با نتیجه ۹ بر ۴ مغلوب ایوو آنگلوف از بلغارستان شد تا خطر حذف از این مسابقات را احساس کند.

سوریان در این کشتی تا دقیقه ۵ با حساب ۴ بر ۲ پیش بود اما در یک دقیقه آخر به دلیل ضعف شدید بدنی، قوایش تحلیل رفت و ۷ امتیاز از دست داد. در آخر مسابقه هم سوریان به روی تشک خوابیده بود و کشتی‌گیر حریف او را از زمین بلند کرد. آنگلوف مدال طلای ۲۰۱۳ جهان و اروپا در وزن ۶۰ کیلوگرم را در کارنامه دارد.

اگر کشتی‌گیر بلغاری به فینال برسد، سوریان شانس این را دارد که برای کسب عنوان سوم که سهمیه المپیک را در پی دارد، مبارزه کند در غیر این صورت سوریان از مسابقات مغولستان هم سهمیه المپیک نخواهد گرفت.

در این گروه کشتی گیران کره جنوبی و ازبکستان نیز قرار دارند و رقیب بعدی کشتی‌گیر بلغاری نماینده کره‌جنوبی خواهد بود.

سوریان در مسابقات جهانی لاس‌وگاس و مسابقات گزینشی المپیک قاره آسیا در قزاقستان موفق به کسب سهمیه نشده و اگر رقابتهای مغولستان را هم از دست دهد، تنها رقابتهای استانبول ترکیه باقی می‌ماند که ایران شانس کسب سهمیه المپیک در وزن ۵۹ کیلوگرم را خواهد داشت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15257

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.