تاریخ ارسال : ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۲۲:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سومین سفر معاون او رییس جمهور به مازندران در دولت یازدهم +عکس

جهانگیری؛ توسعه بنادر کشور به ویژه بندر امیرآباد بهشهر در دستور کار دولت است

به گزارش شلمچه نیوز، اسحاق جهانگیری را در این سفر دو روزه آخوندی وزیر راه، مسکن و شهرسازی و نیز ربیعی وزیرکار، تعاون و رفاه اجتماعی همراهی می کنند.
معاون اول رئیس جمهور عصر امروز در بدو ورود به مازندران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در فرودگاه دشت ناز ساری با اشاره به اینکه یکی از برنامه های مهم دولت در امر صادرات توسعه بنادر است گفت: توسعه بنادر شمالی بویژه منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد در دستور کار دولت قرار دارد.
جهانگیری با بیان اینکه بندر امیرآباد با داشتن ظرفیتهای فراوان نقش مهمی در صادرات به کشورها از جمله روسیه دارد ابراز امیدواری کرد در بازدید از این منطقه زمینه های توسعه هر چه بیشتر صادرات از این بندر فراهم شود.
 معاون اول رئیس جمهور با اشاره به اینکه توسعه راهها نقش مهمی در توسعه اقتصاد کشور دارد گفت: تحریم و کاهش فروش نفت و تأثیر مستقیم آن بر بودجه های عمرانی کشور موجب کندی روند توسعه راهها شد که با تدبیر دولت این مشکلات تا حدود زیادی رفع شده است.
وی با اشاره به اینکه قطعه یک آزاد راه تهران شمال بهار ۹۶ بهره برداری می شود، افزود: مراحل تکمیلی عمرانی جاده های منتهی به شمال کشور از جمله هراز و سوادکوه نیز به زودی به پایان می رسد.
جهانگیری برای بازدید از اسکله فاز یک و دو منطقه ویژه اقتصادی بندر امیر آباد هم اکنون به بهشهر رفت.
سفر معاون اول رئیس جمهور فردا نیز ادامه دارد و قرار است در همایش بزرگ نخبگان و مدیران دستگاههای اجرایی مازندران پیرامون اقتصاد مقاومتی شرکت کند.
این سومین سفر جهانگیری به مازندران از آغاز دولت یازدهم تاکنون است.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20148

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.