تاریخ ارسال : ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سومین مسابقه سراسری نقاشی کودکان و نوجوانان با عنوان” بهره وری آب” برگزار می شود

سومین دوره مسابقات سراسری نقاشی کودکان و نوجوانان با عنوان “بهره وری آب “با هدف ارتقای فرهنگ بهره وری ، نهادینه سازی این امر  و شناساندن آن به عنوان یک ارزش در جامعه به ویژه  در بین کودکان و نوجوانان  برگزار می شود.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، سازمان ملی بهره‌وری ایران در راستای رشد و پرورش خلاقیت‌های کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ بهره‌وری به‌ویژه در زمینه بهره‌وری آب اقدام به برگزاری سومین مسابقه نقاشی برای گروه‌های سنی کودک و نوجوان کرده است.

هدف اصلی این دوره از مسابقه، افزایش آگاهی و توجه کودکان و نوجوانان در زمینه اصلاح الگوی مصرف، حفاظت از منابع طبیعی و بهره‌وری آب، ترویج فعالیت‌ها و اقدامات بهره‌ورانه در جامعه و تشویق آنها به عرضه توانمندی‌ها، استعدادها  و پتانسیل‌های خود می باشد.

این مسابقه در چهار گروه  سنی  الف: ۴ تا ۶ سال، ب: ۷ تا ۹ سال، ج: ۱۰ تا ۱۲ سال و ج: ۱۳ تا ۱۶ سال  برگزار می شود، بنابراین علاقمندان می توانند تا ۳۰مهرماه ۱۳۹۶، آثار خود را به آدرس تهران، خیابان استاد نجات الهی ، خیابان سپند، پلاک۱۶ و یا از طریق پست الکترونیکی به آدرس  nipo.gov.ir@gmail.com ارسال نمایند.

واجدین شرایط می توانند برای کسب  اطلاعات بیشتر به سایت سازمان ملی بهره وری ایران به آدرس www.nipo.gov.ir مراجعه نمایند و یا با شماره های ۴۲۳۹۱۴۰۱-۰۲۱ تماس بگیرند.

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=63865

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.