تاریخ ارسال : ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۵:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سوپرمن در درام علمی تخیلی

کاویل در بخش اول این اکشن ابرقهرمانانه، در نقش سوپرمن ظاهر شده بود. اهل فن می‌گویند احتمالا زیاد کاویل با دلیری هم مشارکت خواهد داشت. معلومات بسیاری در مورد این اکشن آینده‌نگرانه در دست نیست. بدین ترتیب، کاویل احتمالا در فیلم در نقش کاراکتری بازی خواهد کرد که در زمان عزیمت و یک اتفاق را به‌صورت روزمره تکرار و تجربه می‌کند.

این فیلمساز که تجربه چندانی در ژانر علمی تخیلی ندارد، بیان امیدواری کرده دلیری او بتواند دیدگاه دوستداران این ژانر دوست داشتنی را به خود جلب کند. او می‌گوید: «تماشاگران سینما این ایام استقبال زیاد مطلوبی از فیلم‌های ابرقهرمانانه و علمی تخیلی می‌کنند. این فیلم ها، آنان را وارد فضا و محیطی جادویی می‌کند که زیاد دور از زندگانی واقعی‌شان هست. »

کارگردان جیمزباند بهدنبال گنج علیبابا!

او برای کارگردانی «گنج علی‌بابا و چهل دزد»، پشت دوربین فیلمبرداری قرار می‌گیرد.

فیلمنامه این اکشن فانتزی ماجراجویانه، برگرفته از داستان‌های مشهور و کلاسیک «هزار و یک شب» هست.

خط کلیدی داستان فیلم هم در مورد داستان‌نویسی هست که در ارتباط با یک مبحث پررمزوراز، درگیر یک دسیسه بین‌المللی می‌شود. برای پیدا کردن این گنج، او با یک باستان‌شناس همراه می‌شود. اما چهل دزد هم به‌دنبال آنان و این گنج افسانه‌ای می باشند.

به نوشته ورایتی، گنج علی‌بابا و چهل دزد با روایت امروزی خود از داستان کلاسیک علی بابا، تلفیقی از مجموعه فیلم‌های جیمزباند، ایندیاناجونز و «گنجینه ملی» نیکلاس کیج می باشد. می‌خواهم این فیلم ایندیاناجونز خاص من باشد.»

» کلید فیلمبرداری فیلم اوایل سال تازه میلادی و پس از انتخاب بازیگر کلیدی آن زده می‌شود.

کیکاوس زیاری


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78712

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.