تاریخ ارسال : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سپاه استان ۱۰۰واحد مسکونی در دهاتی زلزله زده غرب کشور می سازد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردار سید حسن مرتضوی، بعدازظهر دوشنبه در جلسه خبری با اصحاب رسانه خراسان شمالی که به مناسبت هفته بسیج برگزار گردید، گفت: در روند زلزله موخر در غرب کشور اکثر از ۱۵ هزار واحد مسکونی بصورت صددرصدی تخریب گردید.

سردار مرتضوی اهتمام کرد: بازسازی ۱۲ هزار واحد مسکونی در محل ها دوردست و روستاهای زلزله زده غرب کشور به سپاه و بسیج واگذارشده هست که در این راستا سپاه خراسان شمالی مأموریت حضور در شهرستان ثلاث باباجانی و بازسازی بزرگ ترین دهاتی غرب کشور را پیداکرده هست.

وی بیان کرد: در دهاتی مرزی «شیخ صله» با ۵۰۰ خانوار، ۱۰۰ واحد مسکونی، صد در صد براثر واقع شدن زلزله تخریب شده هست که برنامه ریزی خراسان شمالی برای بازسازی این دهات، طی مدت سه ماهه هست.

اجرای ۱۰۰۰ برنامه طی هفته بسیج در خراسان شمالی

فرمانده سپاه جوادالائمه(ع) خراسان شمالی از اعمال ۱۰۰۰ برنامه در قالب ۷۵ عنوان، طی هفته بسیج در خراسان شمالی اطلاع داد.

فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی علاوه بر این از طرح مبارزه با لطمه های اجتماعی اطلاع داد و گفت: از ۱۶ منطقه شناسایی شده خراسان شمالی در هفت منطقه اموری اعمالی آغازشده هست و در کوشش برای کم شدن لطمه در این منطقه های هستیم.

سردار مرتضوی با اهتمام بر اینکه رویکرد اجتماعی بسیج در حال توسیع و پیشرفت هست، اضافه کرد: ۳۵۰ هزار نفر از جمعیت خراسان شمالی عضو اقشار متفاوت بسیج می باشند و در عرصه های متفاوت علمی، فرهنگی، اجتماعی و غیره فعالیت دارند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75388

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.