تاریخ ارسال : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۱۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سپاه یک کانون تربیتی و یک نهاد زنده است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری صداوسیمامرکز کردستان حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی دراین مراسم با اشاره به اعیاد ماه شعبان و تقارن آن با بهار طبیعت گفت: پاسداران پیروان حقیقی امام حسین(ع) هستند و همانند ایشان ذلت را نمی پذیرند.سپاه یک کانون تربیتی و یک نهاد زنده است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان عنوان کرد: یک بسیجی واقعی باید در همه عرصه های سازندگی، اقتصادی، محرومیت زدایی و سیاسی حاضر باشد.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی  با بیان اینکه محرومیت زدایی باید در اولویت قرار گیرد افزود: خدمت کردن به محرومین از وظایف اصلی و یک افتخار بزرگ برای نظام اسلامی است.

وی گفت: سپاه یک کانون تربیتی و یک نهاد زنده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی خدمت در سپاه را افتخار عظیمی دانست و عنوان کرد: همه قدرت سپاه به نیروی انسانی آن است که با تقوا و بصیرت گره خورده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان هم در این دیدار محوری ترین مأموریت سپاه را برقراری امنیت مردم دانست وگفت: نیروی انسانی باهوش و متعهد بهترین ابزار سپاه است.

محمد حسین رجبی فرمانده سپاه بیت المقدس در مراسم روز پاسدار و عقیدتی-سیاسی سپاه دومین اقدام محوری سپاه را فعالیت در عرصه فرهنگی خواند وگفت: برگزاری یادواره های شهدا، برگزاری دوره های امر به معروف و نهی از منکر و برگزاری کنگره عظیم شهدای استان که در سال ۹۷ انجام خواهد شداز جمله اقدامات فرهنگی است.

وی کنگره شهدای پیشمرگ مسلمان کرد که در سال ۹۴ برگزار شد و رتبه اول بسیج کشور را به دست آورد از جمله اقدامات سپاه استان در این عرصه دانست.

به گفته سرداررجبی سپاه بیت المقدس، در عرصه معنویت افزایی بسیار خوب درخشیده است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از حضوربیش از ۱۲۰۰ نفر در کلاسهای امر به معروف و نهی ازمنکر خبرداد.

سردار رجبی افزود: قرارگاه پیشرفت و آبادانی کردستان با مشارکت بیش از ۱۶ دهستان تاکنون در این زمینه در کشور نمونه بوده است.

 

  سپاه یک کانون تربیتی و یک نهاد زنده است سپاه یک کانون تربیتی و یک نهاد زنده است سپاه یک کانون تربیتی و یک نهاد زنده است سپاه یک کانون تربیتی و یک نهاد زنده است


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=47812

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.