تاریخ ارسال : ۰۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سپیدان صاحب نخستین سینمای کودک شد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ نخستین سالن سینمای تخصصی کودک و نوجوان شهرستان سپیدان با حضور مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس، و مسئولان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان افتتاح شد.

فرهاد جهانخواه معاون فرماندار سپیدان در این مراسم بر حمایت از طرح‌های فرهنگی تأکید کرد و گفت: وجود کتابخانه سیار روستایی در سپیدان ضروری است.

زهرا افتخاری مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس نیز گفت: تاکنون در شش شهرستان استان فارس سینما کانون به بهره برداری رسیده و کودکان مهمانان اصلی کانون و سینما خواهند بود.

وی افزود: اگر بچه‌ها در کانون با مسائل اجتماعی آشنا شوند در آینده بسیار موفق‌تر خواهند بود.

افتخاری، کانون پرورش فکری را یکی از اصلی‌ترین مراکز فرهنگی و هنری کشور برشمرد و ادامه داد: کانون پرورش فکرى کودکان و نوجوانان در سال‌های گذشته، با ساخت فیلم‌های خوب و ارزشی، به‌عنوان اصلی‌ترین تولیدکننده فیلم‌های کودک و نوجوان مطرح بوده و هست.

مدیر کل کانون فارس هم افزایی همه سازمان‌های فرهنگی و هنری را خواستار شد و بیان کرد: کانون با اجرای فعالیت‌های مختلف به شیوه غیر مستقیم و با توجه به علاقه مندی اعضا به حضور در فعالیت ها، نقش مهمی را در پرورش استعداد‌های کودکان و نوجوانان ایفا می‌کند و دراین راه با توسعه و ترویج فعالیت کتابخوانی، به گسترش فرهنگ مطالعه در بین کودکان و نوجوانان اهتمام ویژه دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66530

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.