تاریخ ارسال : ۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۰۹:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سکوت در مقابل اتفاقات علوم پزشکی بوشهر ۹ دی دیگری را رقم خواهد زد

اخبار دانشگاهی را از «کانال اخبار دانشگاهی SNN.ir» دنبال کنید

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، جمعی از متدینین استان بوشهر در بیانیه ای در خصوص پرچم بدون آرم (الله) در بنر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعلام کردند: پاسبانی از ایران اسلامی و انقلاب وظیفه همگان است و خاصه در دانشگاه این وظیفه خطیر بر دوش برادران حراست محول است؛ اما متاسفانه در ماجرای اخیر آنها  سکوتی خطرناک و معنادار اختیار کرده اند.

به نام خدا

قال رسول الله: کسانی که مدعی مودت ما اهل بیت هستند، کسی هست که در فتنه گری، برای شیعیان ما از دجال شدیدتر است. (راوی) برای چه؟ (پیامبر(ص)) به خاطر دوستی با دشمنان ما و دشمنی با دشمنان ما. چون چنین شد حق با باطل آمیخته می شود و مومن از منافق باز شناخته می شود.

خدا که ظلم نمی کند، خودمان هستیم که آلوده دنیا می شویم، آلوده محبت های بیجا می شویم، آلوده جاه طلبی، آلوده رفیق بازی، آلوده حزب بازی می شویم، دلمان واژگونه می شود و از آن راه درست بر میگردیم. رهبر انقلاب

 

 وظیفه هر مسلمانی و هر انسانی است که وقتی نابینا و چاهی می بیند دست او را گرفته و از سقوط نجات دهد و در صراط مستقیم قرار دهد از این رو تکلیف شرعی خود می دانیم تا از سقوط  برادران دینی خود در باتلاق سیاست زدگی و گمراهی و همچنین به منظور جلوگیری از کشیده شدن جامعه علمی به انحراف زبان به اعتراض گشوده و حرکات ساختارشکنانه و ناگوار انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یعنی علم کردن پرچم مقدس ایران اسلامی بدون نام الله و همچنین حمایت از فتنه گران را محکوم کنیم.

 

همچنین باید بدانیم که پاسبانی از ایران اسلامی و انقلاب عزیزمان وظیفه همگان است و خاصه در دانشگاه این وظیفه خطیر بر دوش برادران حراست محول است؛ اما متاسفانه در ماجرای اخیر آنها  سکوتی خطرناک و معنادار اختیار کرده اند و به جای موضع گیری و عمل صحیح با سکوت و عدم حضور به موقع در محیط دانشگاه و عدم ورود به قضایای رخ داده موجبات نارضایتی دغدغه مندان را فراهم کرده اند. به همین دلیل و از همین منبر برادرانه به آنها  تذکر می دهیم که اگر این سکوت ادامه دار باشد و با این اعمال عمال استکبار برخورد لازم صورت نگیرد مطمئن باشید حماسه ای دیگر چون نهم دی ماه سال ۱۳۸۸ رقم خواهد خورد.

از طرف جمعی از متدینین استان بوشهر

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=29540

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.