تاریخ ارسال : ۰۱ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۵۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سیدمحمد آقامیری برای انتخابات دهم ساری ثبت نام کرد

دکتر سید محمد آقامیری عضو حقوقدان سه دوره شورای اسلامی شهر ساری، به فرمانداری ساری رفت و برای نامزدی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

۰۶(۵)

به گزارش شلمچه نیوز از ساری، وی در بدو ورود به فرمانداری اظهار داشت: با تبریک به مناسبت اولین روز تاج گذاری ولایتعهدی امام عصر مهدی موعود و آرزوی صحت سلامتی و عمر یلدایی برای تمام ایرانیان عزیز به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان های ساری و میاندرود، من برای احیای حقوق ملت که در فصل سوم قانون اساسی مقرر شده است، وارد صحنه شده ام زیرا به قول مرحوم مدرس معتقدم با دخالت دولت در عرصه های زیست مردم، دولت ها ضعیف و ملت ها فقیر می شوند و اگر کار مردم را به مردم بسپاریم دولت ها قویتر و ملت ها غنی تر می شوند.

آقامیری گفت:  من در روز ولایتعهدی امام زمان با اعلام اعتقاد به ولایت مطلقه فقیه و اعلام اطاعت و فصل الخطاب بودن امام و مقام معظم رهبری سوگند یاد می کنم که سیاستم عین دیانتم و دیانتم عین سیاستم باشد که مبادا پُستم، پَستم کند و لحظه ای که عهدی با مردم بستم، سُست شود.

وی به خاطر محدودیت وقت و ازدحام جمعیت حضور خود را به خبرنگاران با صدور بیانیه اعلام داشت.

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام به ارواح طیبه امام و شهدا و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری و عرض ادب و احترام به ملت شریف ایران به ویژه مردم بزرگوار شهرستان های ساری و میاندرود برای دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، در انتخابات ثبت نام نموده و خود را در معرض رأی آنها قرار دادم و از هم اکنون خود را پاسخگوی آنها می دانم. نظام مقدس ما ، جمهوری اسلامی است و انتخابات موجب استحکام بُعد جمهوریت نظام می شود . امام (ره) که معمار نظام جمهوری اسلامی بود فرمود : جمهوری اسلامی ، نه یک کلمه کم و نه یک کلمه بیش . ما همانند شهدایمان که جانشان را تقدیم کردند همه آبرویمان را که مهمترین سرمایه زندگی ما است در این راه خواهیم گذاشت . من به صورت مستقل و عملگرا که اعتدال سرلوحه کارم می باشد وارد انتخابات مجلس شده ام و دست یکایک مردم محترم شهرستان های ساری و میاندرود از همه گروههای مختلف از زنان و مردان ، جوانان ، فرهنگیان ، کارگران ، کشاورزان ، روحانیون ، دانش آموزان ، دانشجویان ، ورزشکاران ، کارمندان ، بازاریان ، ایثارگران ، رزمندگان ، خانواده های معظم شهدا و تمام اقشار و صنوف را می بوسم .

قطعاً روز انتخابات روز مهم و سرنوشت ساز برای کشور می باشد . ۷ اسفند قطعاً روز مبارکی است ، زیرا با توجه به این روزها و شرایط آشفته منطقه و جهان هیچ چیز بالاتر از وحدت ملی و در کنار هم بودن نیست ، باید در انتخابات میزان ولایت پذیری خود را در شعار امسال رهبری به اثبات برسانیم همچنین در کنار هم بودن ، اعتماد و همدلی و همراهی جهت تحقّق منویات مقام معظم رهبری مهمترین چیزی است که من مسئول هستم تا عمل کنم .

اما حضورم مواجه با سه گروه شده است ، عده ای از این امر استقبال کرده و برادر کوچک خود سید محمد را تشویق و مورد استقبال و برادر کوچک خود را مورد لطف قرار داده اند این اقبال بیانگر درخواست برای تغییر و ایجاد کارآمدی بیشتر در قوه مقنّنه جهت حل بحران تصمیم گیری اجرایی کشور می باشد . گروه دوم کسانی هستند که به نوعی این حضور مرا را نقد کردند که از آنان تقدیر و تشکر می کنم گرچه نگرانند و می گویند زمانی که افرادی بعضاً تا ۳۰ سال در تمام ادوار ( ۹ دوره گذشته ) همواره یا خود یا نامشان حضوری فعال داشته است و بعضی ها به کانون های ثروت و قدرت وصل می باشند به چه امیدی وارد عرصه شدند ، اما من به دلیل اینکه در انتخاب هایم نظیر آنچه در کشف ، شناسایی ، انتخاب و حمایت شهردار در شورای اسلامی شهر ساری موفق بودم در این تصمیم به مردم برای تغییر ، اعتماد کامل دارم ، گروه سوم کسانی هستند که حضور مرا یک اختلاف و شکاف در برخی از گروههای سیاسی ، مصطلح عنوان می کنند ضمن احترام به این گروه از عزیزان ، من معتقدم برای اعتلای نام نظام ، کشور و مرکز استان ( ساری و میاندرود ) همانند ایثارگران عزیز و شهدای معظم باید از خود گذشت . من میثاق و حبل المتین گروهها را حمایت وپشتیبانی در ولایت پذیری از ولی امر مسلمین و فصل الخطاب کشور در هر موضوعی می دانم. فرزند مرکز استان ایامی که در سه دوره شورای اسلامی شهر ساری بود با شناسایی و انتخاب شهردار جوان عبوری نشاط و امید را به شهر ساری جهت رضایتمندی به مردم هدیه داد ، اکنون می خواهم با انتخاب دستان شما در سنگری دیگر به دنبال رفع مظلومیت مرکز مازندران و ارتقاء جایگاه و منزلت آن مرکز بعد از ۳۶ سال با انتخاب فرزندی از این خطّه در مدیریت ارشد مرکز استان موجبات نشاط و فخر دیگری را برای شهروندان ساری و میاندرود فراهم نمایم .

فرزند مرکز استان ، بنده خدا، سید محمد آقامیری

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7779

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.