تاریخ ارسال : ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سید مصطفی علمدار؛ رزمنده دلاور ساروی

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ سیدمصطفی علمدار از رزمندگان دلاور لشکر ویژه ۲۵ کربلا با ۷۰ درصد جانبازی یکی از یادگاران هشت سال دفاع مقدس که در ۲۶ اردیبهشت ۱۳۶۶ و سن ۲۱ سالگی در عملیات والفجر ۱۰ به درجه رفیع جانبازی نائل آمد ، اخیراً بر اثر صدمات بمباران شیمیایی دچار کسالت شده است که این موضوع ناگوار در افکار عمومی شهرستان ساری و استان مازندران موجی از نگرانی را در بین خانواده های معظم شهدا / جانبازان / آزادگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و همرزمان این دلاور در سراسر کشور ایجاد کرده است .

جانباز

قابل ذکر است مردم مازندران علاقه وافری به این جوان رشید و شجاع دارند ؛ نام او زنده کننده حضور حماسه ساز فرزندان روح الله در جبهه های حق علیه باطل است .براستی که هر گاه در محفلی اجتماعی سخن از حضور سید مصطفی علمدار می شود موجی از شادی و استقبال و غرور بر محافل مورد نظر حاکم می گردد.

به هر حال صاحب قلم برای این دلاور جبهه های حق علیه باطل آرزوی بازیابی سلامتی و طول عمر باعزت برای وی و همه ایثارگران و جانبازانی دارد که در دوران ۸ ساله جان بر کف از خاک و ناموس وطن دفاع کرده اند. در بخشی از سخنان سید مصطفی علمدار آمده است : می خواهم به همه آنانی که مردم ما را نشناختند بگویم، ایران کشور امامت و فقاهت است، آنهایی که خواب اروپایی شدن و آمریکایی بودن را می بینند، جای شان در این کشور نیست، چند روز پیش به ذهنم رسید که اگر مقام معظم رهبری ندای «هل من ناصر ینصرنی» سر دهد، ما چه کار می توانیم بکنیم؟ بعد خودم جواب خودم را دادم، این که اگر از دست مان چیزی برنیاید، بلندگو که می توانیم بگیریم و پشت بلندگو ماهیت دشمن را به مردم بشناسانیم، حالا که این فرصت پیش آمد می خواهم به دشمنان این کشور بگویم، اسلام و ولایت با خون مردم این کشور آمیخته است، می خواهم به آقا بگویم تا زنده ایم، رزمنده ایم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14676

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.