تاریخ ارسال : ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۲:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سیرجان میزبان نخستین رویداد بین المللى در ورزش

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان، سیرجان، یکشنبه ١۴ آبان جاری، میزبان حمید بنى تمیم، نایب رئیس فدراسیون کشتى جمهورى اسلامى ایران بود.

بنى تمیم در بازدید از سالن امام على(ع) سیرجان، امکانات این شهرستان را براى این رویداد بین المللى، خوب خواند و ابراز امیدواری کرد: با توجه به فعالیت هاى صورت گرفته در ورزش سیرجان، به ویژه کشتى، شاهد حضور قهرمانان ملى پوش در سال هاى نه چندان دور از این خطه باشیم.

همچنین در جلسه اى در محل فرماندارى ویژه با ریاست مکى آبادى، فرماندار ویژه، تفاهم نامه اى به امضا مشترک فرماندار سیرجان، نایب رئیس فدراسیون، نماینده مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان، معاون مدیر کل و رئیس اداره ورزش و جوانان، رئیس هیئت کشتى استان کرمان و شهرستان سیرجان و نماینده شرکت هاى منطقه گل گهر رسید.

نایب رئیس فدراسیون کشتى جمهورى اسلامى ایران در پایان سفر خود به شهرستان سیرجان از امکانات رفاهى و اقامتى این شهرستان به منظور میزبانى مسابقات بین المللى جام شاهد ابراز رضایت و خشنودى کرد.

رقابت های بین المللى کشتی جام شاهد، در تقویم رسمى فیلا ثبت رسمى شده است و هرساله به میزبانى جمهورى اسلامى ایران برگزار می شود.

تاکنون هفت تیم خارجى براى حضور در این مسابقات اعلام آمادگى کرده اند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73764

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.