تاریخ ارسال : ۱۷ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سیلاب و آبگرفتگی شدید معابر شهرهای مرکزی مازندران

به دنبال بارش بی‌سابقه باران همراه با سیلاب، باد و بوران در مدت کوتاهی شهرهای مرکزی مازندران را اسیر سیلاب کرد.

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، بارش شدید بی‌سابقه باران همراه با باد و بوران و رعد و برق در شهرهای ساری، قائمشهر، آمل، بابل، بابلسر، فریدونکار، نکا و بهشهر سبب شد تا در مدت کوتاهی بخش‌های وسیعی از مناطق شهری و روستایی استان اسیر سیلاب شوند.گزارش‌های میدانی از شهرهای مرکزی مازندران حاکی از آن است که تا لحظه مخابره خبر آبگرفتگی شدید معابر در خیابان‌های اصلی شهر ساری  و مرکز مازندران نظیر ورزش، فردوسی، امیر مازندرانی، مازیار، فارابی و بلوار کشاورز سبب شد تا بسیاری از خودروهای در حال تردد در شهر خاموش شده و برای مدتی ترافیک شدیدی مرکز شهر را فرا بگیرد.

گزارش‌های عینی خبرنگار ما حاکی است این بارش شدید سبب شکسته شدن رمپ  بخشی از بلوار امیر مازندرانی ساری و تخریب آسفالت این خیابان شده است. هم‌اکنون پس از گذشت وقوع این حادثه عملیات جمع‌آوری آب‌های سطحی از خیابان‌های مرکزی شهر ساری ادامه دارد ولی مأموران شهرداری در حال جمع‌آوری درختان افتاده شده بر زمین به دلیل بوران هستند ولی به نظر می‌رسد این حادثه خسارات بسیاری را به تأسیسات شهری وارد کرده است.

شدت این سیلاب به حدی بوده که بارش شدید سبب نفوذ آب به منزل برخی از ساکنان مناطق شهری و روستایی شهرهای مرکزی استان نظیر ساری، قائمشهر و آمل وارد آورده است.

لازم به ذکر است حضور واحدی فرماندار ساری و رشیدی معاون فنی شهردای ساری  و همچنین سید کمال آقامیری و نقی زارع مدیران عامل سازمان عمران و فضای سبز در مدیریت میدانی این حادثه بسیار چشمگیر بوده است.

 

 

تسنیم

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2573

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.