تاریخ ارسال : ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۴۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

سینما با بهره مندی از نبوغ هنرمندان در مسیر تعالی قرار می گیرد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگارمهر، امین مرادی امروز چهارشنبه در پنجمین نشست سراسری مدیران امورسینمایی حوزه هنری کشور در سنندج گفت: بدون شک جایگاه حوزه هنری انقلاب اسلامی در بخش سینما مرهون فعالیت شبانه روزی فعالان این حوزه است.

وی با اشاره به انتخاب کردستان به عنوان میزبان این نشست، عنوان کرد: امیدوارم طی این سه روز برگزاری این نشست علاوه بر بیان مطالب تخصصی از زیبایی های این شهر هم بهره مند شوید.

وی اظهارداشت: قطعا در عصر حاضر هنر سینما با استفاده از نبوغ هنرمندان این عرصه در مسیر اعتلا و پیشرفت قرار گرفته است و حوزه هنری در این مسیر قدم های خوبی برداشته است.

رییس حوزه هنری کردستان با بیان اینکه مدیران در عملیاتی کردن برنامه ها و اهداف تعیین شده  نقش  تاثیر گذار دارند، گفت: حوزه هنری به عنوان مهمترین مرکز پاسداری از حفظ و ارزش های انقلاب می درخشد.

مرادی با بیان اینکه سینماهای وابسته به بهمن سبز ویترین فعال حوزه هنری هستند، افزود: معتقدم در سینما وجود سیستم دیجیتال و بهره مندی از امکانات روز دنیا امر مطلوبی است  ولی  اگر نیروی انسانی کارآمدی در این حوزه وجود نداشته باشد بی شک کارها پیش نخواهد رفت.

 وی بیان کرد:  پردیس سینما بهمن سنندج امروز مهمترین مرکز فرهنگی در سطح منطقه است و توانسته مردم سنندج را با سینما آشتی دهد.

وی عنوان کرد: از زمان بهربرداری سینما بهمن تاکنون با تعریف کاربری های متعدد توانسته ایم در مسیر توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری گام های خوبی برداشته شود.

رییس حوزه هنری کردستان گفت: امیدوارم نتیجه این نشست زمینه را برای توسعه برنامه های امور سینمایی حوزه هنری را فراهم کند.

این نشست سه روزه است و در آن مدیران امور سینمای حوزه هنری استانهای سراسر کشور حضور دارند و سیاست این بخش مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.
 
 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69477

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.