تاریخ ارسال : ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شادی عجیب قهرمانی را از ایران گرفت!

به گزارش شلمچه نیوز، میزبانی کشور ایران از مسابقات جهانی کوراش اتفاقی قابل توجه بود که می‌توانست با قهرمانی تیم‌ملی کوراش کشورمان کام مردم را شیرین‌تر کند اما یک اتفاق عجیب عنوان قهرمانی را از ایران گرفت.

شادی بی‌موقع
با تلاش‌های آرش میراسماعیلی، نایب‌رئیس فدراسیون جودو (که اصلیتی خرم‌آبادی دارد) مسابقات جهانی کوراش طی ٢ روز در سالن شهید چاغروند مجموعه تختی خرم‌آباد برگزار شد. در این مسابقات ٢٨ کشور جهان شرکت داشتند که در پایان تیم ازبکستان به‌عنوان قهرمانی رسید و تیم کشورمان نایب‌قهرمان شد.

این درحالی است که تیم‌ ایران قهرمان رقابت‌ها بود ولی یک اتفاق عجیب مانع تحقق این امر شد. جایی که در وزن منفی ۶۶ کیلوگرم و در مبارزه میان قاسم نوری‌زاده و کوراش‌کار ازبکستانی، برادر نوری‌زاده به گمان اینکه برادرش پیروز شده، در چند ثانیه پایانی مسابقه وارد تاتامی شد و با اجرای فن ورزشی روی برادرش و کوراش‌کار ازبک، شادی‌اش را ابراز کرد! این اتفاق درحالی‌که ثانیه هایی تا پایان رقابت باقی مانده بود، ‌باعث شد داور بازی رأی به پیروزی ورزشکار ازبک بدهد و همین پیروزی قهرمانی را از ایران گرفت و به تیم ازبکستان هدیه کرد!

حضور پرشور هواداران
مسابقات جهانی کوراش که برای نخستین‌بار در ایران برگزار می‌شد، مورد استقبال گسترده و پرشور هواداران خرم‌آبادی قرار گرفت، به‌طوری که میهمانان خارجی را شگفت‌زده کرده بود. تماشاگران لرستانی تمامی ورزشکاران دنیا و حتی مربیان و داوران خارجی را تشویق کردند تا جایی که مربیان و داوران خارجی که در این مسابقات حضور داشت برای تشکر و قدردانی از تماشاگران روبه‌روی جایگاه تماشاگران رفتند.

شهروند

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5167

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.