تاریخ ارسال : ۰۸ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شاهکار جدید دنیل دی لوئیس از فردا اکران می گردد/همه منتظر مبحث فانتوم+عکس

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “موضوع فانتوم” با بازی “دنیل دی لوئیس” پرافتخارترین بازیگر سینمای هالیوود به کارگردانی “پل توماس اندرسون” به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی “موضوع فانتوم” با بازی “دنیل دی لوئیس” پرافتخارترین بازیگر سینمای هالیوود به کارگردانی “پل توماس اندرسون” از فردا اکران خود را شروع خواهد کرد.

دنیل دی لوئیس

بازیگر فیلم “لینکولن” در پروژه ای با مبحث تاریخچه مد در سالهای ۱۹۵۰ لندن مشارکت بار دیگر ای با “پل توماس اندرسون” بازیگر فیلم “لینکولن” در پروژه ای با مبحث تاریخچه مد در سالهای ۱۹۵۰ لندن مشارکت بار دیگر ای با “پل توماس اندرسون” را تجربه کرده و انتظار می‌رود آخرین اسکار را برایش بهمراه داشته باشد.

موسیقی فیلم از طریق یکی از اعضای گروه ریدیوهد، جانی گرینوود ساخته گردید. این نخستین باری بود که اندرسون برای فیلمبرداری فیلم خود به خارج از ایالات متحده عزیمت کرد و برای دومین بار ، پس از خون به پا خواهد گردید ، با دی-لوئیس مشارکت می‌کند.

این فیلم در سایت “متاکریک” امتیاز ۹۴، سایت “روتن تومیتو” ۲ “دنیل دی لوئیس” پر افتخار ترین بازیگر مرد سینمای هالیوود پس از پنج سال به سینما برگشته و در آخرین فیلم خود به ایفای نقش پرداخته هست.

دنیل دی لوئیس

“دنیل دی لوئیس” “خون به پا می شود” اسم فیلمی بود که در سال ۲۰۰۷ با مشارکت مشترک دی لوئیس و اندرسون ساخته و پاداش اسکار خوب ترین بازیگر مرد را برای دی لوئیس بهمراه آورد.

“خون به پا می شود” “دنیل دی لوئیس” تا الان پنج بار نامزد خوب ترین بازیگر مرد اسکار شده و سه بار برای فیلمهای “لینکولن”، “خون به پا می شود” و “پای چپ من” موفق به دریافت مجسمه زرین شده تا به رکورد دار این پاداش تبدیل گردد.

“دنیل دی لوئیس” تا الان پنج بار نامزد خوب ترین بازیگر مرد اسکار شده و سه بار برای فیلمهای “لینکولن”، “خون به پا می شود” و “پای چپ من”


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80981

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.