تاریخ ارسال : ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۱۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شایعات انتخاباتی در بابل!

فضای انتخابات در بابل به گونه ای شده است که پیش بینی نتایج مشکل شده است و جالب است با توجه به ائتلافی که در گروه های اصولگرا و اصلاح طلب در سطح کشوری صورت گرفته است اما در شهرستانها داوطلبان به این ائتلاف پایبند نبوده و..

به گزارش شلمچه نیوز از بابل، پس از پایان زمان تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری فضای شایعات داغ شده است. یکی از این شایعات انصراف داوطلبان به نفع دیگر و معولا طرفداران نامزدهای مطرح این شایعات را بیشتر تدارک می بینند.

یکی از این شایعات انصراف حسن عموزاده سماکوش است که وی در تماس با خبرنگار ما در بابل این شایعات را کاملا تکذیب کرده و این شایعات را نشان از ضعف افراد دانسته و اظهار داشته هرگز قصد انصراف را ندارم.

از طرف دیگر هم تعدادی از طرفداران دکتر فاطمی از نامزد ردصلاحیت شده بابل ضمن دلخوری از وی به دلیل عدم هماهنگی و پیوستن به دیگر نامزد این شهر، اعتراض کرده و حرکت وی را شدیدا دور از رفتار اخلاقی دانستند.

فضای انتخابات در بابل به گونه ای شده است که پیش بینی نتایج مشکل شده است و جالب است با توجه به ائتلافی که در گروه های اصولگرا و اصلاح طلب در سطح کشوری صورت گرفته است اما در شهرستانها داوطلبان به این ائتلاف پایبند نبوده و هرکدام ساز خود را می زنند و اصلا به این ائتلاف ها پایبند نبوده اند.

یکی دیگر از اقدامات بعضی از داوطلبان نمایندگی مجلس در شهرستان بابل و دیگر شهرها رفتن به گروه های دو جانبه می باشد و بعضی از آنها روزی در گروه اصلاح طلب و روزی دیگر در گروه اصولگرا می رفتند و برای بدست آوردن آرا دست به هرکاری می زدند!

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12077

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.