تاریخ ارسال : ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۰۳:۰۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شب دراماتیک لیورپولی ها در ضیافت پنالتی ها

شاگردان یورگن کلوپ با شکست استوک سیتی در ضربات پنالتی به فینال جام اتحادیه صعود کردند.به گزارش شلمچه نیوز، دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس بین تیم های لیورپول و استوک سیتی در ساعت ۲۳:۱۵ برگزار شد.

این دو تیم در حالی در آنفیلد به مصاف یکدیگر رفتند که لیورپول در بازی رفت با یک گل پیروز شده بود. نیمه نخست بازی متعادل دنبال شد اما این استوک بود که در وقت های تلف شده توسط آرناتوویچ به گلی که مشکوک به آفساید بود رسید.

لیورپول در نیمه دوم بازی بهتری ارائه کرد و توسط فیرمینو تیر دروازه استوک را هم به لرزه درآورد اما تلاش های بازیکنان این تیم به نتیجه نرسید تا دو تیم در مجموع دو بازی رفت و برگشت به نتیجه ۱-۱ رضایت دهند تا بازی به وقت اضافه کشیده شود.

تیم استوک در لحظات پایانی نیمه نخست وقت های اضافه تا آستانه زدن گل دوم پیش رفت اما ضربه این بازیکن به تیر دروازه لیورپول برخورد کرد تا این نیمه بدون گل زده به اتمام برسد. نیمه دوم در حالی که خستگی در همه بازیکنان مشهود بود با برتری نسبی تیم میزبان پیگیری شد اما در نهایت توپی از خط دروازه ها عبور نکرد تا تکلیف تیم صعود کننده به فینال را ضربات پنالتی مشخص کند.

در نهایت تیم لیورپول موفق شد با نتیجه ۶-۵ در ضربات پنالتی پیروز شود و به دیدار فینال در ومبلی راه یابد. لالانا، بنتکه، فیرمینو، میلنر، لوکاس و آلن پنالتی های خودشان را برای تیم کلوپ به گل تبدیل کردند اما امره جان در این کار ناکام ماند. دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی چهارشنبه شب بین تیم های منچسترسیتی و اورتون برگزار می شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10206

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.