تاریخ ارسال : ۱۱ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۱۳ دیدگاه‌ها برای شتر جنگ جمل امروز از بیت امام (ره) کجاوه زده می‌شود و به‌شدت باید مراقب آیت الله سازی و علامه سازی بود بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شتر جنگ جمل امروز از بیت امام (ره) کجاوه زده می‌شود و به‌شدت باید مراقب آیت الله سازی و علامه سازی بود

برخی پس از ۸۸ این‌گونه مطرح کردند که فتنه بزرگ‌تر پس از فتنه ۸۸، فتنه انحرافی است و مردم را به یک جریانی که در میان آن‌ها هیچ پایگاهی نداشت مشغول کردند در حالی که شتر جنگ جمل امروز از بیت امام (ره) کجاوه زده می‌شود و به‌شدت باید مراقب آیت الله سازی و علامه سازی بود که قصد دارد موضوع شورای رهبری و شورای فقاهت را مطرح کند.

به گزارش شلمچه نیوز، صبح دیروز در اجتماع پر شور به مناسبت سالروز حماسه نهم دی ماه در شهرستان بم حجت الاسلام محسن زاده اظهار داشت: زندگی بشریت سرشار شده است از فتنه‌های غبارآلودی که برای سد کردن مسیر حق توسط معاندین و مخالفین جبهه توحید ایجاد شده است که انگار جریان باطل مانند علف هرزه‌ای در کنار درخت تناور جبهه حق همیشه رویش داشته است با این تفاوت که درخت تناور جبهه حق ریشه دار و باثبات و دارای شاخساری در آسمان است.

DSC_0303

محسن زاده افزود: علف‌های هرز هرچند که باعث زحمت برای باغبان می‌شوند اما زمانی که در زمین دفن می‌شوند یک کود گیاهی مناسب است که برای رشد آن درخت تناور ارزشمند است.

این کارشناس مسائل سیاسی اظهار داشت: در تاریخ فتنه را در قوم بنی اسرائیل مشاهده می‌کنیم که همه خداپرست بودند اما به دلیل فتنه‌ای که در میان آن‌ها رخ داد همه گوساله پرست شدند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان اذعان داشت: از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون ده‌ها فتنه در ایران اتفاق افتاده و هر فتنه‌ای که رخ داده خواستش این بوده که در یک پیوند و همدلی با دشمنان خارجی انقلاب اسلامی را ریشه کن کند، اما این فتنه‌ها یکی پس از دیگری زمینه اقتدار داخلی و ملی را فراهم آورده است.

وی ادامه داد: ریشه فتنه ۸۸ منحصر به حوادث سال ۸۸ و مناظره احمدی نژاد و موسوی نیست بلکه ریشهٔ طولانی‌تری دارد، این فتنه همزاد با انقلاب اسلامی ایران مانند علف هرزه‌ای آغاز شده است و عصاره همه فتنه‌ها از ابتدا را شامل می شود.

این تحلیلگر سیاسی ابراز داشت: تفاله‌های جریان سلطنت طلب و ساواک در فتنه سال ۸۸ حضور پررنگ داشتند و کافی است فقط به بازداشت شدگان شهر کرمان نگاه کنید که در میان این بازداشت شدگان ۴۴ نفر از فرزندان ساواکی‌ها حضور داشتند و همچنین زمانی که به سران فتنه گفته می‌شود که دفاع وهابیت از شما لکه ننگی بر شما خواهد بود می‌گویند ما دست یاری هیچ فردی را رد نمی‌کنیم و حضور عناصر بهایی در فتنه ۸۸ یک حضور پر رنگ است.

وی گفت: در جریان فتنه ۸۸ خانواده اکبر هاشمی رفسنجانی تمام قد در مقابل اسلام و انقلاب اسلامی ایستادند، چون این خانواده با انقلاب اسلامی پدر کشتگی دارد، برادران لاهوتی کیست‌اند؟، آن‌ها دامادهای هاشمی رفسنجانی و محکومین انقلاب اسلامی هستند که فرزندان ناپاکی که از این‌ها باقی مانده است نقش یزیدیان را در فتنه ۸۸ ایفا کردند، دفتر مهدی هاشمی هم در فتنه ۸۸ مرکز ارتباط فتنه گران و عناصر خارجی بود و تمام فیلم‌هایی که توسط موبایل‌های هوشمندی که در اختیار عناصر خودشان در سراسر کشور گذاشته‌اند به رسانه‌های آمریکا و انگلیس مخابره می‌شد.

محسن زاده یاد آور شد: نامه بدون سلام و والسلام هاشمی رفسنجانی که در عرف این‌چنین نامه بی‌ادبانه‌ای حتی برای یک فرد معمولی هم توهین آمیز است به عالی‌ترین مقام کشور و جهان اسلام ارسال می‌شود که البته کار به این اقدام او نداریم، از کوزه همان برون تراود که در اوست، موضوع ما همان بر افروختن آتش است که فرمانده‌ای لازم داشته تا فتنه را شعله‌ور کند و این فرمانده کسی نبود جز اکبر هاشمی رفسنجانی.

وی ضمن اشاره به هفده هزار میلیارد دلار خسارتی که فتنه گران به جمهوری اسلامی وارد ساختند اظهار داشت: خیال کردند که می‌توانند فاتحه نظام را بخوانند و نظام اسلامی را از پاشنه برکنند اما فتنه ۸۸ یک تفاوت اساسی با فتنه های قبلی خصوصا فتنه سقیفه دارد و آن هم زمانی است که طول کشید تا مردم به زیر عبای ولایت بازگردند که این زمان در سقیفه ۲۵ سال بود.

این کارشناس علوم سیاسی تشریح کرد: در فتنه جمل دشمن برای آنکه اسلام را زمین گیر کند به سراغ خانه پیغمبر رفت، به سراغ عایشه رفت جمل که خودش توان جنگیدن را نداشت باید دید که بالای جمل چه کسی قرار داشت و چه کسانی افسار جمل را در دست داشتند و او را می‌کشیدند، وقتی برمی‌گردیم به‌روزهای آغازین حکومت امیر المومنین (ع) مشاهده می‌کنیم که زبیر به امیر المومنین پیشنهاد شورای رهبری را می‌دهد و قصد سهم خواهی از حکومت حضرت را داشت، در حالی که خداوند به امیر المومنین اجازه نمی‌دهد که کسی را در حکومت شریک کند.

وی با انتقاد به اظهارات هاشمی رفسنجانی مطرح کرد: برخی پس از ۸۸ این‌گونه مطرح کردند که فتنه بزرگ‌تر پس از فتنه ۸۸، فتنه انحرافی است و مردم را به یک جریانی که در میان آن‌ها هیچ پایگاهی نداشت مشغول کردند در حالی که شتر جنگ جمل امروز از بیت امام (ره) کجاوه زده می‌شود و به‌شدت باید مراقب آیت الله سازی و علامه سازی بود که قصد دارد موضوع شورای رهبری و شورای فقاهت را مطرح کند.

این مسئول در پایان افزود: شیخ خاطره گوی عصر ما که مدام بیان می‌کند که من بودم و امام، با پررویی تمام بیان می‌کند که موضوع شورای رهبری در زمان خود حضرت امام در مجلس خبرگان اول مطرح بوده است، این اظهارات وی در حالی است که مرحوم امام به‌صراحت فرمود آنچه من گفتم بایستی یا در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ثبت و ضبط شده باشد و یا در صحیفه و مستندات من باشد، شورایی شدن رهبری مطلقاً در بیانات امام (ره) وجود نداشته است و اسناد انقلاب اسلامی گواهی می‌دهد. در آنروز بالاتفاق علمای شیعه معتقد بودند که ولایت فقیه متعین در حضرت امام (ره) است و او فقیه بی‌بدیل تاریخ است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8410

Comments are closed.