تاریخ ارسال : ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شجاعی کیاسری: ناگقته های زیادی دارم

سیدرمضان شجاعی کیاسری نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از عملکرد شهردار ساری حمایت کرد.

دکتر سید رمضان شجاعی نماینده مردم ساری و میاندرود در نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گفتگویی اختصاصی با خبرنگار شلمچه نیوز از ساری با بیان اینکه طی سه سال گذشته با کارهای زیادی که در ساری انجام شده، تحولات شایانی را شاهد بوده ایم، اظهار داشت: عملکرد مهدی عبوری شهردار ساری در پیگیری حل مشکلات این شهر قابل توجه بوده است.

۱۰۰۰

وی افزود: انجام پروژه های متنوع شهری و اخذ اعتبارات ملی برای عمران و آبادانی شهر ساری تصدیقی بر این ادعاست مضاف بر آن جلسات زیادی در تهران و مازندران برای تأمین و اختصاص اعتبارات برای پروژه های شهرداری داشته ایم که این روند انشالله ادامه یابد.

دکتر شجاعی با اشاره به اینکه ارتباط مناسبی با مهدی عبوری شهردار ساری دارم، گفت: به سلامت کاری این جوان پرتلاش و ارزشی شهرمان ایمان و اعتقاد دارم بنده هیچگاه به دنبال این نبوده ام که بگویم برای کمک به شهرداری در اجرای پروژه ها چه اقدامات و تلاش هایی کرده ام.

نماینده دوره نهم مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه ناگفته هایی زیادی برای مطرح کردن دارم، خاطر نشان کرد : بنده تابع قانون و خود را سرباز نظام و ولایت می دانم و هرچه بزرگان صلاح بدانند با جان ودل می پذیرم اما در هرجایگاهی قرار داشته باشم از خدمت به مردم غافل نخواهم بود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13330

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.