تاریخ ارسال : ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شرلوک گنومز با بازی جانی دپ سوم فروردین اکران می گردد+تصویر

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی انیمیشن “شرلوک گنوم” به کارگردانی “جان استیونسون” خبرگزاری میزان، فیلم سینمایی انیمیشن “شرلوک گنوم” به کارگردانی “جان استیونسون” اکران بین المللی خود را از ۲۳ مارس ۲۰۱۸ مصادف با سوم فروردین ۹۷ در سینماهای امریکای شمالی شروع خواهد کرد.

شرلوک گنومز

این انیمیشن جذاب ادامه بر مجموه گنوم هست که این بار داستانی پلیسی جنایی را در راویتی بچگانه دنبال می نماید. گنوم که در آستانه ازدواج قرار دارد به ناگهان ناپدید می گردد و همین موجب حضور شرلوک گنوم برای یافتن او می گردد.

در این انیمیشن کمدی جانی دپ، جیمز مک اووی و امیلی بلانت صداپیشگی شخصیت ها را عهده دارند و دپ نقش کلیدی یعنی شرلوک گنوم را صداپیشگی می کند.

شرلوک گنوم

کوین سسیل و اندی ریلی اشخاصی می باشند که نگارش فیلمنامه “شرلوک گنوم” را بر عهده گرفته اند و کمپانی “مترو گولدن مایر” کوین سسیل و اندی ریلی اشخاصی می باشند که نگارش فیلمنامه “شرلوک گنوم” را بر عهده گرفته اند و کمپانی “مترو گولدن مایر” ساخت پروژه را انجام داده هست.

شرلوک گنومز

دپ در حال حاضر همچنین انیمیشن فیلم پر هزینه و پر بازیگر “کشتن در قطار فوری السیر شرق” دپ در حال حاضر همچنین انیمیشن فیلم پر هزینه و پر بازیگر “کشتن در قطار فوری السیر شرق” را در نوبت اکران دارد.

بازیگرهایی مثل جانی دپ، جودی دنچ، دیزی ریدلی، کنت برانا، میشل پنا و میشل پتیفر در این پروژه مشارکت داشته‌اند.

«


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94276

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.