تاریخ ارسال : ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت : ۱۳:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شرکت گاز مازندران در ۳ سال جاری بیش از تعهدات خود عملکرد داشته است

معاونت عمرانی استانداری مازندران تاکید کرد: گازرسانی به مناطق محروم نیازمند خرد جمعی، کار گروهی و تلاش و تعامل همه دستگاه های اجرایی است و همه باید شرکت گاز مازندران را در اجرای پروژه های گازرسانی یاری کنند.

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران ” علی نبییان ” معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران در بازدید از شرکت گاز مازندران با توجه به شتاب بیشتر در اجرای پروژه های گازرسانی سال ۹۶ عنوان کرد: در دولت تدبیر و امید تلاش های خوبی در جهت توسعه گازرسانی به مناطق محروم صورت گرفت .

 

نبییان افزود: شرایط توپوگرافی و وضعیت جغرافیای این استان به علت وجود موانع طبیعی ویژه است و روستاهای باقیمانده به علت دوربودن، کم جمعیت بودن و پراکنده بودن، اجرای پروژه های گازرسانی را با مشکلات عدیده ای روبرو می سازد، ولی این شرکت عزم راسخ خود را برای ایجاد آسایش و رفاه تمامی ساکنان روستاهای استان که قابلیت گازرسانی به آنها فراهم است، جزم کرده است .

 

وی تصریح کرد: شرکت گاز مازندران در ۳ سال جاری بیش از تعهدات خود عملکرد داشته و این نشان از تلاش خستگی ناپذیر کارشناسان و کارکنان این شرکت دارد.

 

 

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به اینکه کار بزرگ گازرسانی به رغم مسیر سخت و صعب‌العبور آن به خوبی انجام می شود، خاطرنشان کرد : مسیری که کارگران و دست‌اندرکاران حتی برای رساندن لوله‌های گاز به آن مکان، با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کنند.

 

وی از کلیه دستگاه های اجرایی استان ، راه و ترابری و منابع طبیعی که همکاری خوبی با شرکت گاز دارند تشکر و قدردانی نمود .

 

در ادامه ” محمد اسماعیل ابراهیم زاده ” مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران از اجرای حدود ۲۷۶۰ کیلومتر شبکه گاز در چهار سال اخیر در این استان خبر داد و گفت: ۱۱۹۷ کیلومتر از این طرح در سال ۹۵ اجرا شد .

 

وی اظهار داشت: تاکنون ۱۷ هزار و ۷۰۴ کیلومتر شبکه گاز در استان اجرا شده که ۱۴ هزار و ۹۴۴ کیلومتر قبل از سال ۹۲ و ۲۷۶۰ کیلومتر نیز بعد از آن اجرا شده است.

 

ابراهیم زاده در ادامه سخنان خود گفت: شرکت گاز استان مازندران در سال گذشته موفق شد ۱۰۰ درصد از اعتبارات اختصاص یافته را جذب کند.

 

مدیر عامل شرکت گاز مازندران از اجرای عملیات گازرسانی به ۳۶۶ روستا در مناطق کوهستانی هزار جریب نکا و بهشهر ، چهار دانگه و دو دانگه ساری ، دو هزار و سه هزار تنکابن و رامسر ، منطقه شیخ موسی بابل خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح ها ۳ هزار ۹۱۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری می شود.

 

وی با اشاره به اینکه هم اکنون شرکت گاز استان مازندران بیش از یک میلیون و ۲۰۰ هزار مشترک دارد، تصریح کرد: ظرفیت پذیرش اشتراک در روستاها به سرعت در حال افزایش است بطوری که در سال  ۹۵ ظرفیت پذیرش بیش از ۶۵ هزار مشترک روستایی در استان ایجاد شده و با توجه به توسعه گازرسانی به روستاها در سال های آتی، این ارقام افزایش چشمگیری خواهند یافت.

 

ابراهیم زاده خاطرنشان کرد: در  سال ۹۵ تعداد ۷۴ روستای استان از گاز بهره مند شدند و تعداد روستاهای بهره مند از گاز طبیعی به ۱۸۱۵ روستا رسید.

 

وی افزود: از این تعداد ۴۳۰ روستا در دولت تدبیر و امید از نعمت گاز بهره مند شده و ۲ شهر که در مناطق صعب العبور قرار دارند نیز طی این مدت به بهره برداری رسیدند.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران تصریح کرد: با اجرای طرح‌های گازرسانی به مناطق محروم روستایی، امید می رود تا پایان سال ۹۷ پروژه گازرسانی به روستاهای استان تکمیل و به اتمام برسد.

 

ابراهیم زاده در خاتمه از همکاری و حمایت های بی دریغ استاندار ، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و ادارات کل راهداری و منابع طبیعی ، نمایندگان مجلس استان و دستگاه های نظارتی در راستای اجرای پروژه های گازرسانی استان قدردانی نمود .

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=47455

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.