تاریخ ارسال : ۱۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۸:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شلیک مرگباربه زوج جوان در تجریش

ساعت ٢ بامداد شلیک چند گلوله در خیابان بهروز منطقه ولیعصر تهران ماموران کلانتری ١٠١ تجریش را به محل حادثه فرستاد.

 به گزارش شلمچه نیوز، شب گذشته زوج سرایدار در محدوده میدان تجریش هدف گلوله های مرد ناشناسی قرار گرفتند در این حادثه زن جوان کشته شد و مرد جوان راهی بیمارستان شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید خبر این تیراندازی مرگبار گفت: ساعت ٢ بامداد شلیک چند گلوله در خیابان بهروز منطقه ولیعصر تهران ماموران کلانتری ١٠١ تجریش را به محل حادثه فرستاد.

با حضور ماموران در محل حادثه مشخص شد زن و شوهر جوانی که در حال عزیمت به محل زندگی شان بودند توسط سرنشینان یک دستگاه پراید سفیدرنگ مورد اصابت گلوله قرار گرفته و مجروح شده اند. ماموران در همان ابتدا با جسد خون آلود زنی جوان در کنار شوهر زخمی اش روبرو شدند و خیلی زود بازپرس منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امورجنایی و ماموران اداره ١٠ پلیس آگاهی تهران در محل جنایت حاضر شد.

شوهر جوان که از ناحیه پهلو هدف گلوله مرد ناشناسی قرار گرفته بود به بیمارستان منتقل شد کارآگاهان در همان دقایق اولیه متوجه شدند که این زوج جوان سرایدار شرکت بازرگانی هستند که در یک اتاق با هم زندگی می کنند بررسی های پلیسی نشان می دهد ضاربان ناشناس با شلیک ۵ گلوله از محل متواری شده اند از این تعداد گلوله ۴ تیر به بدن زن جوان اصابت کرده بود که وی در دم جان سپرد و یک گلوله نیز به پهلوی مرد جوان اصابت کرده بود که وی را راهی بیمارستان کرد. با به دست آمدن این سرنخ ها و در حالی که از بیمارستان خبر می رسید که مرد جوان حال مساعدی ندارد کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی  تهران بزرگ به دستور بازپرس پرونده تحقیقات برای کشف راز این تیراندازی را آغاز کرده اند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18320

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.