تاریخ ارسال : ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شناسایی ۲۴۳ بنای ناایمن در پایتخت

ریاست کمیسیون تندرستی و محدوده زیست شورای شهر تهران اضافه کرد: ادارهی که در شهر تهران اجراء می گردد، ضروری هست اداره یکپارچه باشد و از قدرت، ابزارها و امکانات قدر کفایت بهره مند باشد تا موقع بروز اتفاقات و آشفتگی بتوان به مطلوبی اداره کرد. در سابق وظیفه سازگاری تیم اداره آشفتگی بر عهده شهرداری بود ولی در لایحه ای که الان در اختیار مجلس واقع هست قرار هست این وظیفه به وزارت کشور تفویض گردد.

وی دنبال کرد: به نظر می رسد با ابزارهای که در سطح شهر تهران وجود دارد و گستردگی شهرداری در سطح ناحیه، منطقه و محله، به مطلوبی می توان در شهرداری اجراء اداره کرد تا اینکه این وظیفه در اختیار وزیر کشور باشد به چه سبب که ساز و کار اجراء اداره را بصورت مستقیم در اختیار ندارد.

صدراعظم نوری با اشاره به جزییات هشتمین نشست کمیته مطمئنی و اداره آشفتگی عنوان کرد: یکی از مباحثی که در این نشست مطرح گردید ارزیابی وضع اماکن ناایمن شهر تهران بود. گزارشی از سوی ارگان آتش نشانی در نشست عرضه گردید که برپایه این گزارش حدود ۲۴۳ محل ناایمن در شهر تهران وجود دارد که شناسایی شده و این اماکن اولویت بندی شده اند به طوری که ۱۰ محل بزرگ که غالبا پاساژها می باشند در اولویت  ایمن سازی جای گرفتند.

این عضو شورای شهر تهران تبیین کرد: ارگان آتش نشانی گزارشی از وضع پاساژهای ناایمن به کمیته مطمئنی و اداره آشفتگی عرضه کرد که در این گزارش اموری آتش نشانی و الزاماتی که برای ذینفعان پاساژها احداث شده، عرضه گردید.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75511

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.