تاریخ ارسال : ۰۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شنیدن اظهارات رهبری به ما احساس غرور می دهد/ مشکل جامعه پایبند نبودن به قرآن و اهل بیت (ع) هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان دیر، آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری شامگاه چهارشنبه در مسجد جامع شهر بردستان و در شام شهادت امام هادی(ع) گفت: تقارن شروع سال نو شمسی با ماه رجب و پس از ان ماه‌های شعبان و رمضان توفیقی هست که سال کنونی نصیب ملت ایران شده، به گونه‌ای که فضای کشور، جامعه و مردم ما یک فضای دینی هست که باید قدر آن را بدانیم.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری عنوان نمود: گرچه امروز پیامبر اکرم(ص) و امامن در بین ما نیستند، اما اظهارات، کلمات و سیره آنان را داریم و اگر به دو نسخه شفابخش پیامبر اکرم(ص) یعنی قرآن و اهل‌بیت(ع) متوسل شویم، انحراف و کج‌روی در جامعه به وجود نمی‌آید.

حسینی بوشهری گفته بود: مشکل امروز جامعه این هست که به ظاهر حرمت قرآن و اهل‌بیت(ع) و کلمات آنان را نگه می‌داریم، اما در مقام عمل آن طور که شایسته هست پایبند نیستیم.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه عدم آشنایی به وظیفه یا عمل‌ نکردن به تکلیف مشکل امروز ماست، دنبال کرد: افرادی که در این دنیا با تدبیر لازم جنس خود را به هرکسی نمی‌فروشند و از هر کسی خرید نمی‌کنند، هم در این دنیا و هم در آخرت نفع کرده‌اند.

حسینی‌بوشهری با بیان اینکه بالاتر از شهادت نعمتی وجود ندارد، یادآور گردید: شهدای عزیز با احساس وظیفه و نثار جان خود یک سرمایه بزرگ برای خود خریدند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان خیرخواه ما نیستند و خودمان باید  قدر این نظام و انقلاب و رهبری و فرصت‌ها و ظرفیت‌هایی که در اختیار داریم را بدانیم که اگر این چنین باشیم در انتهاء سال و هنگام محاسبه اعمال کارنامه درخشانی خواهیم داشت.

حسینی بوشهری با اشاره به اظهارات مقام معظم رهبری در جوار مضجع شریف رضوی تصریح نمود: دشمنان در پی تیره و تار نشان دادن فضای جامعه ما هستند، اما رهبر فرزانه انقلاب به عنوان یک راهنما و رهبر همه ابعاد و جوانب را می‌بیند و ما وقتی اظهارات وی را می‌شنویم احساس غرور می‌کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92901

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.