تاریخ ارسال : ۰۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۱:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شهادت محسن حججی برای اسلام و ایران افتخار بزرگی به شمار می رود

شهادت محسن حججی برای اسلام و ایران افتخار بزرگی به شمار می‌رودبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار از بوشهر، مهدی حسن‌زاده بعد از ظهر روز گذشته در حاشیه آئین استقبال از خانواده شهید محسن حججی با اظهار این که ما مدیون شهدا هستیم، اظهار داشت: تمام مردم و بسیجیان و مسوولین عاشق شهدای مدافع حرم می باشند و احترام خاصی برای شهدا و خانواده آنان قائل می باشند.

وی اضافه کرد: هنگامی سخن از شهید شدن و شهدای مدافع حرم می شود نام محسن حججی بعنوان الگو می‌درخشد و از آنجا که برخی شهادت‌ها در تاریخ بی‌نظیر و بی‌بدیل هست، شهید شدن محسن حججی نیز برای اسلام و  ایران افتخار بزرگی به شمار می‌رود.

فرمانده سپاه خاتم الانبیا شهرستان عسلویه با اظهار این که برخی شهادت‌ها دل انسان را به آتش می‌کشد، اظهار کرد: خبرنگار تلویزیون المنار اظهار کرد من همواره هنگامی که یاد امام حسین(ع) و کربلا می‌افتم در ذهن خودم ترسیم می‌کردم تا نگاه کنم وضع امام حسین(ع) چه طور هست، ولی هنگامی فیلم محسن حججی را نگاه کردم برایم روشن گردید که آن فضا چه طور هست.

وی اظهار کرد: شهید شدن مؤثر هست و خون جدید در رگ انقلاب اسلامی جاری می‌کند هر چند قسمتی از این شهادت‌ها اثرگذاری‌شان مخصوص و خاص هست.

فرمانده سپاه خاتم الانبیا شهرستان عسلویه تصریح کرد: هنگامی فیلم این شهید بزرگوار را نگاه کردم که پای پدر و مادرش را می‌بوسد حال تعجب آوری به من دست داد و این نشان می‌دهد که این شهید از عمق وجود به جایگاه پدر و مادر واقف هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76311

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.