تاریخ ارسال : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شهرداربابل با انظباط مالی از بذل و بخشش های شهرداری جلوگیری کرد

فرماندارویژه بابل با تقدیر ازعملکرد شهرداربابل گفت: تا زمانیکه شهردار بابل با برقراری انظباط مالی و اداری و جهت حفظ منافع شهروندان دست زیاده خواهان را از شهرداری کوتاه کند با تمام توان از وی حمایت می کنم.

mail.google.com

به گزارش شلمچه نیوز، محمد تقی عباسپور در حاشیه برگزاری جشن روز کارگر در گفت و گو با واحد رسانه شهرداری بابل اظهار داشت: بیشتر نگاه من به آینده است، تحولاتی که شهرداربابل ایجاد کرده که مهم ترین این موارد،ساماندهی نیروهای شهرداری و برخورد با بذل و بخشش های مالی است.

وی با اشاره به اینکه با برخورد با بریزو بپاش های موجود در شهرداری، شعاع درآمدی شهرداری هم بازتعریف می شود،؛ افزود: این اقدام شهردار نقطه آغاز تحولات عظیم در شهرداری بابل است.

عباسپور بیان داشت: انتظار داریم منابع شهرداری به درستی تعریف شود، به بهانه های مختلف این منابع از مجموعه شهرداری خارج نشود تا شاهدرونق و پویایی شهربابل باشیم.

فرماندار ویژه بابل با تقدیر از نگاه بلند سردار بیژنی به سرمایه گذاری بخش خصوصی تصریح کرد: با نگاه و توجه ای که شهرداربابل نسبت به سرمایه گذاران دارد در حال حاضر بسیاری از سرمایه های سرگردان به سوی شهرداری سوق داده شده است که این عمل می تواند شهروندان را به آینده شهرامیدوارکند.

عباسپور از نگاه شهردار بابل نسبت به پارک ملی شهرتقدیر کرد و افزود: در گذشته پارک سابق ملی به پارکینگ شهرداری تبدیل شده بود که با فعالیت سردار بیژنی این پارک احیا و به محل تفریح و تفرج شهروندان تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه از عملکرد شهردار بابل به شدت حمایت می کنم، اذعان داشت: همه دستگاه های اجرایی شهرستان بابل موظف هستند با شهرداری بابل جهت تحولات عظیم شهری همکاری کنند.

عباسپور در پاسخ به این سوال، برخی باج خواهان با زیاده خواهی در صدد تخریب شهردار بابل هستند، بیان داشت: از شهردار بابل به خاطر اخراج نیروهای شهرداری که بدون پایه و اساس وارد شهرداری شده بودند، تقدیر می کنم.

وی گفت: با توجه به اینکه بسیاری از نیروهای اخراجی به بهانه اعتراض نزد من آمده بودند اما بنده به شدت ازاقدام شهردار بابل حمایت کردم.

فرماندارویژه بابل تصریح کرد: حتی در برخی از جلسات خواسته های نامعقولی از شهردار بابل مطرح می شود و بعضا بسیاری از افراد به خاطر نزدیکی که با بنده دارند  درصدد هستند از بنده به عنوان واسطه ای برایرسیدن به خواسته  نامعقول خود استفاده کنند که بنده موضع گیری کرده و از شهردار بابل هم میخواهم در اجرای عدالت و حفظ منافع شهربه توصیه ها توجه نکند.

وی گفت: بنده نیز هماهنند شهردار با زیاده خواهان و باج خواهان شهرداری برخورد می کنم و احدی اجازه ندارد برای حفظ مطامع شخصی، منافع مردم را در معرض خطر قرار دهد و تازمانیکه شهردار بابل در خط دفاع از حق و حقوق شهروندی فعالیت کند از وی حمایت می کنم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15950

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.