تاریخ ارسال : ۰۳ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شهردار بابل پس از ۶ سال در آستانه جدایی!

 مراسم معارفه سرپرست اداره کل شهری و شوراهای استانداری مازندران با حضور کارکنان حوزه شهری و جمعی از مدیران کل ستادی استانداری در دفتر معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران برگزار شد.

شلمچه نیوز از بابل- زهرا مرادی؛ در این مراسم نبیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران از همکاری و تلاش شهرداریهای استان برای برگزاری مراسم باشکوه عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی تقدیر و تشکر نمود و گفت : مردم مازندران زیباترین جلوه های عاشورای حسینی را در شهرهای مازندران متجلی ساختند.
وی با اشاره به خدمات گسترده شهرداریها و حساس بودن وظایف اداره کل شهری و شوراها گفت : مازندران متعلق به همه مردم عزیز ایران است و به همین دلیل مسئولیت ما در حوزه شهری و روستایی بسیار مهم و حساس است.
نبیان تاکید کرد: ۵۸ شهرداری در مازندران اقدامات خوبی در حوزه فضای سبز، پسماند، نظارت بر ساخت و ساز در دوسال گذشته انجام داده اند ولی این کافی نیست.
وی خواستار نظارت بیشتر بر فعالیت شهرداریهای مازندران شد و گفت: در حوزه شهرداری فعالیتها و کارهای زیادی باید انجام شود هر چند در زمینه فضای سبز و پسماند اتفاقات خوبی در استان انجام شده است.
وی در پایان از زحمات  محمدی تاکامی در زمان مسئولیت اداره کل شهری و شوراهای استانداری مازندران تقدیر و تشکر نمود و فرهادعسکری شهردار بابل را به عنوان سرپرست اداره کل شهری و شوراهای استانداری مازندران معرفی کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=3959

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.