تاریخ ارسال : ۰۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۰۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شهردار بابل پیشنهاد خرید منزل توسط شورا را قبول نکرد

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر در باره حواشی تصویب اعضای شورای اسلامی در خصوص اجاره ویلا برای شهردار بابل واکنش نشاد داد.
۱۳۹۸۵۵۴۵۵۸
به گزارش شلمچه نیوز، محمدعلی عباسی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما در بابل درباره حواشی ایجاد شده برای رهن منزل مسکونی شهردار بابل اظهار کرد: اگر شهردار یک شب در شهر نباشد میلیاردها تومان ضرر می‌کنیم آیا برای شهرداری که تا چهار صبح در حال خدمت به مردم است رهن یک منزل مسکونی چیز زیادی است.
وی افزود: آیا در شان شهردار بابل است شبانه‌روزی در خدمت مردم باشد اما به دلیل نداشتن منزل مسکونی زمان استراحت را در منزل مادر یا پسرش سپری کند.
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر بابل  تصریح کرد: اعضای شورای شهر بابل پیشنهاد ساخت و خرید منزل مسکونی را به شهردار بابل دادند اما وی بیان کرد با پول بیت‌المال حاضر نیست برای خود منزل بخرد و با رهن منزل مسکونی موافقت کرد.
عباسی خاطرنشان کرد: اعضای شورای شهر بابل اعتقاد داشتند منزل شهردار باید در شان شهردار باشد چراکه منزل شهردار محلی برای حضور مسؤولان کشوری و استانی است، بنابراین پیشنهاد رهن چنین منزلی را به شهردار دادیم.
این مسؤول با بیان اینکه شهرداری بابل قبلا دارای خانه سازمانی و مهمانسرا بوده اما یا به فروش رفته یا تخریب شده است، یادآور شد: جای بسی تاسف است برخی افراد در این شهر ادعای پیشکسوت بودن می‌کنند اما حق را زیر پا گذاشته واقعیت‌ها را بیان نمی‌کنند.
عباسی با بیان اینکه بنده به کسی باج نمی‌دهم و زیر بار ظلم نمی‌روم، ادامه داد: همه را ارشاد کرده و به دوستان پیشنهاد می‌دهم حد و حدود خودشان را بدانند و با بهای اندک خود را نفروشند.
رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر بابل اضافه کرد: شهردار بابل در چهار ماه گذشته خوب عمل کرده است، جلوی وی سنگ‌اندازی نکنیم، شهردار تازه خزانه را بذرپاشی کرد و باید نشاء و کشت کند تا محصول خوبی برداشت کند.
عباسی با اشاره به اینکه شهردار بابل پیگیر حقوق شهروندی است و برای احقاق حقوق شهروندان از هیچ ظلمی چشم پوشی نمی‌کند، گفت: انتظار داریم ادارات و دستگاه‌های دولتی همچنان که پول برق، گاز و تلفن خود را می‌دهند عوارض شهرداری را نیز پرداخت کنند چون پرداخت عوارض بر دیگر موارد ارجحیت دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=19635

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.