تاریخ ارسال : ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۹:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شهردار ساری: از سکوت ما سوء استفاده نکنید

مراسم عزاداری هیأت ورزشکاران مازندران یادواره شهدای تویه دروار با حضور اقشار مختلف ساری و خانواده های معظم شهدا در حسینیه رضوی تویه درواری های خیابان ملت این شهر برگزار شد.

به گزارش شلچه نیوز از ساری، در ابتدای این مراسم شعبان وفایی نژاد تویه درواری به نمایندگی از جامعه تویه درواری ها و سخنگوی هیأت ورزشکاران مازندران طی سخنانی با بیان اینکه ایثار و شهادت در شمار عالی ترین مفاهیم الهی و حاصل متعالی ترین ارزش هایی است که می تواند جامعه انسانی را به تکامل و تعالی برساند از جامعه تویه درواری ها به عنوان عشایری شجاع و شهید پرور یاد کرد که در دوران هشت سال دفاع ۷۵ شهید را تقدیم انقلاب اسلامی و آرمان آن کردند.

۰۲

وی با تجلیل از تلاش های شهردار ساری گفت: عملکرد عبوری نماد موفق و الگوی برتر همه شهرداران کشور و مظهر خدمت و تأمین کننده ی نیازهای شهروندان است.

وفایی نژاد با بیان اینکه در دوره مدیریتی عبوری، دیوار جدایی بین شهروندان و شهرداری شکسته شد ، یادآوری کرد: امروز مردم ساری به آینده ای روشن در عمران و آبادانی این شهر بیش از هر زمانی امیدوارند .

برپایه این گزارش در ادامه شهردار ساری در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از شعبان وفایی نژاد و دیگر مسئولین برگزار کننده این مراسم، از چگونگی توطئه استکبار جهانی در جریان جنگ ۸ ساله و رشادت های جوانان این مرز و بوم سخن به میان آورد و با اشاره به اینکه ترویج فرهنگ شهادت و ایثار به عنوان والاترین میراث انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس وظیفه‌ای است که بر عهده همه دلسوزان نظام می باشد و خطاب به منتقدین عملکرد شهرداری اظهار داشت: بنده به دنبال وحدت بین همگان هستم اما نباید از سکوت من سوء استفاده کنید . وی افزود : مردم را با انتقادات بیجا دلسرد نکنید و کاری نکنید که اسناد خیانت های شما را در اجرای غلط پل میدان فرح آباد و فروش انهار در سطح شهر به مردم اعلام کنم.

۰۳

شهردار ساری با اشاره به اینکه مشکلات زیرساخت های شهر ساری را نباید صرفاً به این دوره ارتباط داد ، از سهل انگاری مدیران گذشته در این مسئله سخن گفت و یادآور شد: مردم ما همه مسائل را به خوبی می دانند پس بهتر است منتقدین دست از شیطنت بردارند.

شهردار ساری از مردم به عنوان ولی نعمتان مسئولین و نظام یاد کرد و خاطر نشان ساخت: ما مسئولین باید در مسیر شهدا حرکت کنیم شهدا در خدمت ولایت بودند و ما نیز باید این راه و الگو را سرلوحه وظایفمان نماییم.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=894

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.