تاریخ ارسال : ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۶:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شهر صنعتی کاوه به عنوان بزرگترین شهر صنعتی کشور با مشکل فیبرنوری روبه‌رو است

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، محمدرضا منصوری ظهر امروز در جلسه شناسایی مشکلات و چالش‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: جلسه شناسایی مشکلات و چالش‌های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور مسئولان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور و استان در راستای بررسی زیرساخت و چالش‌های این حوزه در شهرستان‌های ساوه و زرندیه تشکیل شد. 

وی افزود: این جلسه در سه ماه آینده برای بررسی مصوبات و اعلام نتیجه در راستای اقدامات انجام شده برای واگذاری اینترنت پرسرعت و برطرف شدن اختلالات مکالمه‌ای تلفن همراه در محورهایی نظیر اتوبان ساوه همدان، آزاد راه ساوه تهران و اتوبان ساوه سلفچگان و سایر محورهای مواصلاتی تشکیل می‌شود. 

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از جمله مباحث مهمی که در این جلسه به آن پرداخته و راهکارهای لازم برای برطرف شدن آن ارائه شد مشکلاتی بود که در حوزه اینترنت پرسرعت در شهرها و روستاها در این دو شهرستان وجود دارد و همچنین اختلالاتی که در حین مکالمه با تلفن همراه در محورهای مواصلاتی شهرستان انجام می‌شود. 

منصوری بیان کرد: در روستاهای شهرستان‌های ساوه و زرندیه مشکلاتی در راستای عرضه و خدمات خطوط تلفن GSM روستایی وجود دارد که تلاش برای برقراری خطوط اینترنت پرسرعت در این شهرستان ها و مناطق روستایی آن با اولویت در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: شهرستان‌های ساوه و زرندیه به لحاظ صنعتی بودن و قرار گرفتن در کریدور و شاهراه اصلی کشور حجم قابل توجهی از ترددهای کشور را به خود اختصاص داده و به نوعی آمار تلفات جاده‌ای قابل توجهی دارد.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در راستای مدیریت یکپارچه‌ در مواقع وقوع بحران در امدادرسانی و اتخاذ تصمیم‌های درست نیازمند بهره‌گیری از امکانات‌ و تجهیزات ارتباطی‌ و مخابراتی هستیم که باید این زیرساخت‌ها در این دوشهرستان به خوبی تامین شوند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72440

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.