تاریخ ارسال : ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شورای شهر و دستگاه قضایی پرونده های شهرداری گذشته را پیگیری کنند

امید داریم شهردار تازه ای که روی کار می آید تمام کوشش خود را در جهت تندرستی سامانه شهرداری به کار گیرد؛ چراکه این امر از ملزومات یک سامانه هست و اگر نباشد به سبب فسادهایی که انجام می گردد آن سامانه مضمحل می گردد و مردم بزرگ ترین طرف زیان هستند؛ چراکه هم عارضه ها برای شهر پرداخت نموده اند، هم سرمایه گذاشته اند و هم قادر نبوده اند از آن خوب استفاده نمایند.

وی با اشاره به پرونده های شهرداری دوره گذشته که از سوی نجفی طرح شده بود، اضافه کرد: اگر این پرونده ها جنبه مجرمانه داشته باشد باید قطعا دستگاه قضایی به آن رسیدگی کند و شورای شهر و شهردار جدید هم پیگیر آن باشند.

این نماینده مجلس افزود: یکی از وظیفه ها هر شهرداری بویژه اگر عنوان اصلاح طلبی را یدک بکشد این هست که نسبت به سالم سازی سامانه اقدام نماید. اگر ارتباطات و رانت وجود داشته باشد به آسیب مردم و شهرداری هست. شورای شهر هم باید با توجه به رای که از مردم گرفته نظارت لازم را داشته باشد.

وی اضافه کرد: شهردار با توجه به این که مقام اجرایی هست، توان دارد در عدم انعقاد قرارداد با اشخاص ناسالم و پیمانکاران فاسد موثر باشد و شورای شهر هم طبعا باید بر حسن اجرای این قراردادها نظارت کند و با حساسیت وظیفه نظارتی خود را انجام دهد.

انتهای پیام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95719

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.