تاریخ ارسال : ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شور و شعور حسینی موتور محرکه انقلاب اسلامی بود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرج، سردار سیدیوسف مولایی صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح البرز با تبریک هفته دفاع مقدس  اظهار داشت: محرم و صفر  با محوریت عاشورا از زمان شکل‌گیری نهضت انقلاب اسلامی پشتوانه بزرگ این نهضت بوده است.

وی با بیان اینکه محرم و صفر هدایت‌گر و الهام‌دهنده و آگاهی‌بخش،کلید بحران‌ها و تهدیدات هستند، افزود: محرم و صفر نقش‌های چندگانه  پررنگ و اثرات مبارک دارند.

مولایی با بیان اینکه هر وقت کم آوردیم محرم و صفر ما را دور خود جمع کرده، بیان کرد: شجاعت و شهامت و از همه مهمتر دشمن‌شناسی از اثرات مبارک محرم در انقلاب اسلامی بوده و به عنوان نخ تسبیح است.

فرمانده سپاه البرز با بیان اینکه رزمندگان از محرم و صفر خاطرات دیگری دارند و دو وجه متمایز از محرم و صفر وجود دارد،گفت: شور و هیجان حسینی و شعور و معرفت حسینی و این دو سبب ایجاد تحرک و موتور محرکه انقلاب اسلامی بود و هر جا کم می‌آوردیم  و از این مولفه اثرگذار استفاده می‌کردیم این موضوع به ما کمک می‌کرد.

مولایی با بیان اینکه امیدواریم یادمان نرود که محرم تاثیر زیادی بر دفاع مقدس داشته است،گفت: تلاش‌ها و رشادت‌های رزمندگان که در خون خود غلطیدند را نباید فراموش کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=66298

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.