تاریخ ارسال : ۲۲ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۰۷:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شوهر عصبانی همسرش را از طبقه ۱۳ ساختمان به پایین پرتاب کرد + تصاویر

یک مرد اهل ” استرالیا ” به قتل همسر خود متهم شد .

باشگاه خبرنگاران جوان؛ یک آقای ۳۸ ساله اهل ” بریزبن ” همسر خود را از بالکن طبقه سیزدهم یک آپارتمان به پائین پرتاب کرد .

براساس گزارش  پلیس آقای ” دنیل بروکز ” به اتهام قتل خانم ” ماریا النا اوکامپو ” ۳۰ ساله اهل ” امریکا جنوبی ” که جسد او در ساعت ۳ بامداد روز یکشنبه در طبقه پائین یک آپارتمان واقع در ” سورکویلو – پرو ” پیدا شد توسط پلیس بازداشت شد .

محسنی

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد این زوج که در ساعات پایانی شب در حالی که مست بودند به خانه برگشتند و شروع به بحث و نزاع با یکدیگر کردند به طوری که همسایه ها شاهد شنیدن صدای مشاجره آنها تا قبل از سقوط قربانی از بالکن آپارتمان بودند و دوربین های ساختمان نیز از پرتاب شدن او به پایین خبر می دهد .

پلیس در ادامه افزود : آقای ” بروکز ” که از ۳ ماه پیش ” استرالیا ” را به مقصد ” پرو ” ترک کرد به همراه همسر خود در این ساختمان زندگی می کرد ویکی از دوستان او به نام آقای ” مورز ” ۲۰ ساله در گزارش خود گفت : این نمی تواند کار ” بروکز ” باشد زیرا او یک مرد دوست داشتنی و شاد است و یک چنین شخصیت خشنی ندارد که بتواند کسی را به قتل برساند .

محسنی

خانم ” اوکامپو ” توسط اوژانس به بیمارستان ” مورگان ” در ” لیما ” فرستاده شد که مرگ او در آنجا اعلام شد .

پلیس در حال حاضر در حال بررسی بیشتر موضوع و یافتن شواهد بیشتر در این رابطه می باشد و ” بروکز ” در حال حاضر به اتهام قتل و هول دادن قربانی از بالکن که سبب مرگ او شد متهم است .


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2996

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.