تاریخ ارسال : ۰۳ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

«شوک انتخاباتی» آبادان به وقوع پیوست!

 

 دکتر سید علی موسوی جُرف با حضور در ستاد انتخابات شهرستان آبادان، برای حضور عرصه رقابت انتخابات مجلس دهم ثبت‌نام کرد.

 

«شوک انتخاباتی» آبادان به وقوع پیوست

به گزارش شلمچه نیوز، وی در آخرین اظهارات خود با بیان اینکه”برای کاندیداتوری با شخصیت های ملی و استانی مشورت خواهم کرد” تاکید کرده بود:  اگر قانع شوم در شرایط کنونی کشور، حضورم در انتخابات می‌تواند برای نظام و انقلاب اسلامی و به تبع آن مردم”دیار مقاومت آبادان” مفید و مؤثر خواهد بود و به حل مشکلات کمک می‌کند، درنگ نخواهم کرد.

وی که دانش آموخته دکتری تخصصی بیماری شناسی گیاهی از دانشگاه تربیت مدرس و دکتری حقوق عمومی از واحد تهران است، هم اکنون با رتبه دانشیار عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس تهران می باشد.

وی که سابقه نمایندگی مردم شریف آبادان در دوره هشتم و عضو سخنگوی کمیسیون استراتژیک اقتصادی را در کارنامه دارد، پیش از نمایندگی مسئولیت مدیرکل تحصیلات تکمیلی دانشگاه شهید چمران اهواز، را بر عهده داشت.

همچنین پس از دوره نمایندگی با توجه به تجربه ذی قیمت تقنینی و بدل شدن بعنوان حقوقدانی برجسته، از سوی منصوب مقام معظم رهبری مسئولیت سرپرستی “معاونت راهبردی دولت و مجلس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی” را عهده دار شد.

وی که از افتخارات علمی خوزستان و آبادان با تفکری عملگرایانه و مستقل به شمار می آید عملکرد درخشانی در حوزه ادای وظیفه نمایندگی را از خود در دوره هشتم بجای گذاشت که بهترین مرجع برای این مدعا، سایت مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی است.

اخذ مصوبه تبدیل آبادان و خرمشهر(اروند) از منطقه نظامی به انتظامی، اخذ مجوز ارتقاء و تأسیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان، مجوز ورود کالای همراه مسافر منطقه آزاد اروند، پرداخت ۲ درصد آلاینده به شهرداری و دهیاری های شهرستان، به سرانجام رساندن مجوز فرودگاهی پرواز بر فضای عراق و….از مهمترین عملکرد دکتر سید علی موسوی جُرف است.

خبرنگار ایران اُنا: عفیفه صیوانی


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=7935

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.