تاریخ ارسال : ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۳۷ دیدگاه‌ها برای شکست ایران مقابل شاگردان ولاسکو بسته هستند نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شکست ایران مقابل شاگردان ولاسکو

 به گزارش شلمچه نیوز،  تیم ‌ملی والیبال جا‌م جها‌نی ۲۰۱۵ را با مصاف مقابل آرژانتین آغاز کرد که با نتیجه‌ سه بر یک و امتیازهای ۲۵ – ۲۷ ، ۲۵ – ۲۲ ، ۲۵ – ۲۲ و ۲۶-۲۴ مقابل این تیم شکست خورد تا خولیو ولاسکو بار دیگر به شاگردان سابق خود درس یاد داده باشد.

آرژانتینی‌ها با هدایت خولیو ولاسکو در یکی، دو سال گذشته پیشرفت زیادی کرده بودند و بعد از قهرمانی در منطقه پان آمریکن و کسب سهمیه سطح یک لیگ جهانی از مدعیان این ر‌قا‌بت‌ها به شمار می‌رود.

تیم ‌ملی والیبال ایران نیز به عنوان یکی از مدعیان اصلی کسب سهمیه المپیک پا به این ر‌قا‌بتها گذاشته بود. شاگردان اسلوبودان کواچ به دنبال کسب پیروزی و قرار گرفتن روی سکوی اول و دوم هستند.

تیم ‌ملی والیبال ایران با ترکیب محمد موسوی، میلاد عبادی پور، فرهاد قائمی، شهرام محمودی، عادل غلامی، سعید معروف ، مهدی مرندی بازی را آغاز کرد.

ست نخست ۲۷-۲۵ ایران:

در ست نخست ۲۷ بر ۲۵ تیم ‌ملی والیبال نخستین بازی خود را مقتدرانه آغاز کرد. با سرویس های حساب شده ایران دریافت‌های آرژانتین خیلی زود پنج امتیاز در مقابل تک آرژانتین رقم خورد، اما ولاسکو که به خوبی عملکرد تکنیکی بازیکنان ایران را می‌شناخت وقت استراحت گرفت.

تمرکز نقش آفرینی پالاسیوس و آبشارهای خوب کونته روند بازی را به سود آرژانتین تغییر داد. بازی پر اشتباه بازیکنان ایران در توپ گیری و بهره بردن آرژانتینی‌ها از خطای دست مدافعان ایران موجب شد تا در اواسط ست نخست آرژانتینی‌ها چهار امتیاز پیش بیافتند.

حتی تیم ‌ملی والیبال ولاسکو جای خالی معروف را هم پیش‌بینی کرده بود، اما بعد از امتیاز ۲۰ ملی‌پوشان ایران سرانجام به خود آمدند و چند دریافت اش


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=156

Comments are closed.