تاریخ ارسال : ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شکست تکفیری ها در منطقه بدون حضور ایران میسر نبود/ باید خرید کالای ایرانی مبنا باشد

سیامک مره‌صدق نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهارات رهبر معظم انقلاب در رابطه با نقش و قسمت ایران در شکست تکفیری‌ها در منطقه گفت: شکست تکفیری‌ها را در منطقه می‌توان نمونه‌ای از توفیقات نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه دانست و قطعا اگر ایران نبود شکست آنان در منطقه پژوهشگر نمی‌شد.

وی دنبال کرد: اگر جمهوری اسلامی ایران نبود قطعا امروز عراق و سوریه در دست گروه‌های مرتجع بود و ما شاهد تحقق منفعت های دشمنان و در راس آنان آمریکا و رژیم اسرائیلی در منطقه بودیم.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی گفت: شکست گروه‌های تکفیری در سطح منطقه نتیجه حضور هوشمندانه مردم در صحنه و تدابیر فوق‌العاده رهبر معظم انقلاب در این مورد بود که ما توانستیم با پایین ترین هزینه برای منفعت های ملی کشورمان از ورود گروه‌های تروریستی به کشور جلوگیری کنیم و کیلومترها آنطرف‌تر آنان را شکست دادیم.

مره‌صدق افزود: آنهایی که دم از منفعت های ملی می‌زنند اگر به این تدبیر مقام معظم رهبری درخصوص تکفیری‌ها و شکست آنان در بیرون از مرزها بیندیشند به صورت واضح می بینند که رهبر معظم انقلاب ضمن پیگیری اغراض و برنامه‌های توحیدی تا تا چه اندازه منفعت های ملی را در برنامه‌ها و تصمیم های لحاظ کرده و موردنظر دارند.

نماینده کلیمیان ایران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت استفاده از کالای ایرانی توسط مردم گفت: حتی اگر کیفیت کالای ایرانی اندکی پایین‌تر از کالای تولیدی خارج از کشور باشد لازم هست تا ما خرید کالای ایرانی را مبنا قرار دهیم چون که با این اقدام می‌توانیم ضمن ایجاد رونق و برطرف رکود از اقتصاد کشور به اشتغال کمک کنیم.

مره صدق در انتهاء با تاکید بر نقش نظام جمهوری اسلامی ایران در ایجاد ثبات در داخل کشور گفت: تنها نظام جمهوری اسلامی و در راس آن مقام معظم رهبری هست که می‌تواند از تکه تکه شدن کشور و محافظت اتحاد جلوگیری کند و اتحاد امروز ما وامدار وجود ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی هست.

انتهای پیام/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94278

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.