تاریخ ارسال : ۰۵ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شکست تیم دایی مقابل تراکتورسازی

تراکتورسازی با پیروزی با ارزش مقابل نفت تهران جایگاه خود را در رده دوم جدول لیگ تضمین کرد. آنها با ۳۰ امتیاز یکی از خطرناک ترین نایب قهرمان های تاریخ لیگ برتر به شمار می آیند.

 

به گزارش شلمچه نیوز، برای تراکتورسازی در این بازی ابتدا مهدی شریفی در دقیقه ۶۳ دروازه نفت را باز کرد و محمد نوری روی اشتباه ایمان مبعلی در دقیقه ۷۲ بازی را ۲ ـ ۰ کرد. نفت در این مسابقه یک پنالتی را توسط محمد قاضی از دست داد.

استادیوم تختی ـ تماشاگر: حدود ۶٠٠ نفر
داور: مهدی سیدعلی کمک‌ها: محمدرضا منصوری و یعقوب سخندان
نفت‌تهران: 

میلاد فراهانی، احمد آل‌نعمه، محمد دانشگر، میلاد فخرالدینی، وحید حمدی‌نژاد، رضا اسدی(۷۳ عیسى آل کثیر)، اکبر صادقی، آرش رضاوند(۸۷ فرید محمدزاده)، ایمان مبعلی، محمد قاضی، ارسلان مطهری.

سرمربی: علی دایی

 
تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، محمد ایرانپوریان، هادی محمدی، خالد شفیعی، مهدی زاده، مهدی کیانی، محمد ابراهیمی، محمد نوری(۹۰ علی طاهران)، شهرام گودرزی(۸۵ علیرضا رمضانى)، فرزاد حاتمی و مهدی شریفی(۸۸ محسن بنگر).
سرمربی:  امیر قلعه‌نویی

 

 

شرح نیمه اول:
دو تیم تراکتورسازی و نفت تهران در استادیوم تختی در حالی به میدان رفتند که تراکتور با توجه به فاصله امتیازی اش با پرسپولیس به دنبال ۳ امتیاز این دیدار بود و به همین دلیل حملات گسترده ای روی دروازه نفت تهران تدارک دید اما نتوانست از هیچ کدام از آنها سود ببرد. مهدی شریفی مهاجمی که از سوی امیر قلعه نویی در این بازی مورد اعتماد قرار گرفته در دو صحنه فرصت خوب گلزنی با توجه به اشتباه مدافعان نفت را کسب کرد اما ضربه آرام این بازیکن به راحتی در اختیار فراهانی قرار گرفت نفتی ها هم چند بار توسط قاضی و مبعلی قصد دروازه تراکتور را کردند که خط دفاعی این تیم به همراه اخباری در نهایت روز آرامی را در ۴۵ دقیقه اول پشت سر گذاشتند و بازی بدون گل به پایان رسید.

 

بهترین بازیکن:
محمد ابراهیمی در طول نود دقیقه توانست با تحرکات خود در میان مدافعان حریف بارها برای تیمش فرصت سازی کند و اگر کمی خوش شانس بود باز کردن دروازه برای او دور از دسترش نبود.
محمدرضا اخباری نیز با مهار پنالتی بازیکن حریف دیگر بازیکن برتر این بازی در ورزشگاه تختی بود.

 

 

اتفاق ویژه:

نایب قهرمانی تراکتور در نیم فصل لیگ برتر با کسب ۳۰ امتیاز حاصل شد تا شاگردان قلعه نویی یکی از موفق ترین نایب قهرمانان لیگ در تاریخ باشند. آنها در حال حاضر میانگینی در حد قهرمانی لیگ دارند اگرچه پرسپولیس دو امتیاز از آنها بیشتر گرفته است.

 

 

شرح گل‌ها:

نفت تهران ٠ تراکتور سازى ١: (دقیقه ۶٣،  شریفى): ارسال ایرانپوریان با ضربه سر مهدى شریفى روى دروازه نفت فرود آمد و داور و کمک او در تصمیمى بحث برانگیز با اعلام گل میانه میدان را نشان دادند.

نفت تهران ٠ تراکتورسازى ٢ : ( دقیقه ٧٢، محمد نورى) اشتباه مبعلی و سپردن توپ به محمد نورى این بازیکن را در کورسى ٣٠ مترى با فراهانى تک به تک کرد و او موفق به ثبت گل دوم این تیم شد.

 

 

دقایق حساس:

دقیقه یک: ضربه مهدى شریفى روى ریباند با برخورد به آل نعمه یک ضربه کرنر نصیب تراکتورسازى کرد.

دقیقه یک: در حالى که داور بازى را به دلیل مصدومیت محمد قاضى قطع کرده بود بازیکنان دو تیم بى توجه به سوت به بازى ادامه مى دادند که حمله خطرناکى براى نفت نیز در این لحظه شکل گرفته بود!

دقیقه ٩: شوت از پشت محوطه جریمه محمد ابراهیمى در حالى که در بازیکن نفت را از پیش رو برداشته بود با اختلاف کم از بالاى دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ١۴: فرزاد حاتمى در حالت تک به تک با مهدى فراها نى موفق به عبور توپ از او نشد و ضربه اش را به بدن دروازه بان نفت کوبید.

دقیقه ١۶: ایمان مبعلى با پاسى عمقى قاضى را با دروازه اخبارى تک به تک کرد که گلر تراکتور با خروج از دروازه توپ را از آن خود کرد.

دقیقه ٢٢: اشتباه مدافعان نفت در آفسایدگیرى مى توانست تواکتور را توسط  شریفى به گل برساند که تعلل این مهاجم فراهانى را صاحب توپ کرد.

دقیقه ٢۴: ضد حمله از نفتى ها با خطاى محمد ابراهیمى پشت محوطه حریمه یک ضربه ایستگاهى نصیب شاگردان دایى کرد که مبعلى نتوانست از آن سود ببرد.

دقیقه ٣٠: پاس محمد ابراهیمى براى شریفى در موقعیتى عالى با ضربه مناسب همراه نشد تا توپ به آرامى در اختیار فراهانى قرار گیرد.

دقیقه ٣٣: خالد شفیعى کن به دلیل شکستگى بینى با ماسک محافظ در این بازى حضور یافته با ضربه خطاى قاضى متوقف شد و داور خطاى مهاجم نفت را اعلام کرد. شفیعى در ادامه اعتقاد داشت قاضى با حرکتى ناجوانمردانه به محل مصدومیتش ضربه مى زند.

دقیقه ۴١: نفت تهران که فرصت هاى کمى براى رسیدن به دروازه حریف کسب کرده در این لحظه توسط اکبر صادقى با شوت پشت هجده قدم تهدید کرد که اخبارى آن را مهار کرد.

دقیقه ۵٢: برخورد مدافع نفت با ایرانپوریان به زعم شماره ٢ تراکتور پنالتى بود که در میان اعتراض هواداران تواکتور داور دستور ادامه بازى داد.

دقیقه ۵٧: ارسلان مطهرى در بهترین فرصت نفت با اخبارى تک به تک شد که ضربه این بازیکن را گلر جوان تراکتور دفع کرد.

دقیقه ۶١: خطاى هند آل نعمه یک ضربه ایستگاهى براى تراکتور پشت محوطه جریمه شکل داد. این ضربه را محمد ابراهیمى نواخت که در کنج دروازه با دفع فراهانى شد.

دقیقه ۶٧: ارسال مبعلى با ضربه سر قاضى در آستانه ورود به دروازه تراکتور به پشت یکى از بازیکنان نفت برخورد و برگشت داده شد و داور در ادامه آفساید بازیکن نفت را اعلام کرد.

دقیقه ٧۶: ضربه فوق العاده قاضى با واکنش بهتر اخبارى ثمرى براى نفت نداشت.

دقیقه ٧٨: روى فرار فخرالدینى نفت صاحب یک ضربه ایستگاهى شد که مهاجمان این تیم نتوانستند از ارسال مبعلى سود ببرند.

دقیقه ٨١؛ روى یک رفت و برگشت در هجده قدم مدافعان تراکتور روى قاضى مرتکب خطا شدند که این ضربه قاضى را اخبارى با واکنشى دیدنى به کرنر فرستاد.

دقیقه ٩٠: روى ارسال آل نعمه نفتى ها اعتقاد داشتند توپ در محوطه جریمه به دست مدافع تراکتور برخورد کرده اما داور دستور به ادامه بازى داد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=35291

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.