تاریخ ارسال : ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شکست سنگین کشتی گیران خراسان رضوی در ساری

در ادامه مسابقات لیگ برتر کشتی باشگاههای کشور، ستارگان ساری به سرپرستی مهندس مدینه رئیس شورای شهر و سرمربیگری مرتضی قربانی در دیداری کاملاً یکطرفه ۸ بر ۰ نماینده خراسان رضوی را مغلوب و بدرقه کردند.

 

 

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، در این دیدار که نماینده خراسان رضوی حرفی برای گفتن نداشت حتی در یک وزن نیز نماینده ای برای حضور در مسابقه معرفی نکرد.

 

 

گفتنی است حسین دلیری رئیس هیئت کشتی و اداره ورزش و جوانان شهرستان ساری ، یاسر خالپور – دنگسرکی اعضای هیئت رئیسه کشتی ساری، غلام نوری زاده دبیر هیأت کشتی مازندران، تقی داداشی قهرمان اسبق آسیا و مربی تیم ملی نوجوانان، مصطفی علیزاده سرپرست تیم ملی نوجوانان، دنگسرکی مربی المپیکی، نادر ناظری مربی سابق تیم ملی نوجوانان، رحیم تبریزی یکی از مربیان شاخص کشتی کشور حاضر و ناظر بر این دیدار بودند.

 

 

این گزارش حاکیست در نتایج نفر به نفر دو تیم در وزن ۵۷ کیلوگرم مصطفی دامادی ۱۰ بر۰ امیرهراتی را شکست داد ؛ در ۶۱ کیلو نماینده خراسان رضوی کشتی گیر نداشت و محمد باقر یخکش برنده اعلام شد؛ در ۶۵ کیلوگرم حسین عباسپور ۱۰ بر ۵ محمود قائمی را شکست داد؛ در ۷۰ کیلوگرم علی اصغر جبلی ۵ بر۲ شعیب سلیمانی را مغلوب کرد؛ در وزن ۷۴ کیلو مسعود کمروند ۱۰ بر ۵ ابوالفضل نورافشان را شکست داد؛ در ۸۶ امید حسن تبار ۱۰ بر ۵ رامین کیان نژاد را مغلوب کرد؛ در ۹۷ کیلوگرم اسماعیل نجائیان ۱۰ بر ۵ محمد رستمی پور و در نهایت در ۱۲۵ کیلوگرم جعفر شمس ۱۱ بر ۵ سجاد موسوی را مغلوب تا در نهایت ستارگان ساری با نتیجه ۸ بر ۰ مهمان خود را با شکست روبرو کرده باشد.

 

شایان ذکر است سید محمد هاشمی نسب، سید محمد افتخاریان، مسعود چوبین، رضا صالح آبادی، رضایی داوران این دیدار و غلام نوری زاده به عنوان نماینده هیأت کشتی ایفای وظیفه کردند.

 

 

در  این مسابقه که شعبان وفایی نژاد کارشناس برجسته کشتی کشورمان پیرامون رعایت اخلاق در ورزش و نظم و انظباط و همچنین رعایت حق و حقوق داوران سخنرانی و  مهندس مدینه سرپرست ستارگان ساری به پاس درخشش کشتی گیران این باشگاه، از آنها قدردانی کرد.

 

 

قابل توجه است مهندس مدینه در بحث حمایت از کشتی ساری زحمات زیادی کشیده و جامعه کشتی ساری نیز از وی به عنوان یک مدیر ورزشی و ارزشی یاد می کنند .

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=68373

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.