تاریخ ارسال : ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شکست پروژه دروغ های نجومی؛ رئیس شورای شهر اصولگرا ماند

با رای گیری از اعضای شورای شهر مهدی چمران با ۱۶ رای در برابر ۱۴ رای مسجد جامعی به عنوان رئیس و مرتضی طلایی با ۱۷ رای به عنوان نایب رئیس شورا شهر تهران انتخاب شدند.

به گزارش شلمچه نیوز، دویست‌ و هشتاد و هفتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران با حضور حداکثری اعضای شورا شد.
آغاز جلسه علنی شورای شهر تهران برای برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه

نخستین دستور جلسه امروز، برگزاری انتخابات اعضای هیئت رئیسه شورا برای سال چهارم است و دستور دوم نطق معصومه آباد عضو کمیسیون سلامت و محیط‌ زیست شورای شهر است.

احمد مسجدجامعی و ولی‌الله شجاع‌پوریان از غایبان جلسه هستند و محمدمهدی تندگویان نخستین کسی بود که در صحن شورا حاضر شد.

کاندیدای اصولگراها و اصلاح‌طلب‌ شورای شهر مشخص شد

در این جلسه انتخابات اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران برای سال چهارم دوره چهارم (شامل انتخاب رئیس،‌ نایب رئیس، منشی و سخنگوی شورا) برگزار می‌شود.

نمایندگان اصولگراها در انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر چمران به عنوان رئیس، محسن پیرهادی و ابوالفضل قناعتی با عنوان منشی و رضا تقی‌پور به عنوان سخنگو و مرتضی طلایی نیز به عنوان نایب رئیس هستند. نمایندگان اصلاح‌طلب نیز احمد مسجدجامعی به عنوان رئیس، و احمد حکیمی‌پور به عنوان نایب رئیس، اسماعیل دوستی به عنوان سخنگو کاندید شده است. منشی‌ها نیز محسن سرخو و محمدمهدی تندگویان است.

رئیس شورای شهر اصولگرا ماند/ چمران ۱۶ رأی مسجدجامعی ۱۴ رأی/ طلایی نایب رئیس شد/ شکست پروژه دروغ های نجومی

همچنین رحمت الله حافظی به عنوان نائب رئیس به صورت مستقل کاندید شده است.

پس از انتخابات هیأت رئیسه دیگر مصوبات شورای شهر مورد بررسی قرار می‌گیرد.

چمران رئیس شورای شهر تهران ماند
برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه سال چهارم شورای شهر تهران در دستور کار اعضای شورا قرار گرفت. اسماعیل دوستی و ابوالفضل قناعتی امضای برگه‌های رأی را آغاز کرده‌اند تا بین اعضای شورا توزیع شود. در این بین محمد حقانی عضو کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر پیشنهاد افرادی که به عنوان کاندیدا معرفی می‌شوند برنامه‌های خود را برای سال جاری که آخرین سال فعالیت دوره چهارم شورای شهر تهران است اعلام کنند تا دوستان براساس برنامه‌هایشان رأی بدهند.

چمران رئیس‌شورای شهر نیز خطاب به حقانی گفت: ما چنین برنامه‌ای نداشته‌ایم چراکه کار هیئت‌رئیسه مانند شهردار از نوع اجرایی نیست.

محمد سالاری، احمد مسجدجامعی و پرویز سروری مهدی چمران را به عنوان دو کاندیدای ریاست شورا پیشنهاد کردند و در ادامه برگه‌های اخذ رأی میان اعضا توزیع شد.

بعد از شمارش آرای اعضای شورای شهر،  مهدی چمران با کسب ۱۶ رأی  به عنوان رئیس آخرین سال فعالیت چهارمین دوره شورای شهر تهران انتخاب شد. احمد مسجدجامعی نیز ۱۴ رأی کسب کرد. یکی از اعضای شورای هم رأی سفید در صندوق انداخت.

اسماعیل دوستی، احمد حکیمی‌پور و معصومه آباد، مرتضی طلایی را به عنوان نایب رئیس پیشنهاد دادند.رحمت‌الله حافظی نیز به صورت مستقل خود را به عنوان کاندیدا این پست پیشنهاد کرد.

امضای برگه‌های رأی آغاز شده و بین اعضا توزیع خواهد شد.

رئیس شورای شهر اصولگرا ماند/ چمران ۱۶ رأی مسجدجامعی ۱۴ رأی/ طلایی نایب رئیس شد/ شکست پروژه دروغ های نجومی

 طلایی نایب رئیس شورای شهر تهران شد

طلایی نایب با کسب ۱۷ رأی ریس شورای شهر تهران شد.

بعد از انتخاب رئیس شورای شهر تهران، اسماعیل دوستی، احمد حکیمی‌پور و معصومه آباد، مرتضی طلایی را به عنوان نایب رئیس پیشنهاد دادند.

رحمت‌الله حافظی نیز به صورت مستقل خود را به عنوان کاندیدا این پست پیشنهاد کرد.

امضای برگه‌های رأی آغاز شده و بین اعضا توزیع خواهد شد.

با جمع‌اوری برگه‌های رأی شمارش آرا توسط شجاع‌پوریان، ساعی و قناعتی آغاز شد.

مرتضی طلایی نیز بار رأی اکثریت اعضا، بار دیگر نایب رئیس شورای شهر تهران شد.

حکیمی پور با ۱۳ رای و رحمت الله حافظی ۱ رای دراین انتخابات کسب کردند.

رأی‌گیری برای انتخاب منشی‌های هئیت‌رئیسه

معصومه آباد، ابوالفضل قناعتی و محسن پیرهادی را به عنوان منشی‌های هیئت رئیسه و محمد سالاری نیز محسن سرخو و محمدمهدی تندگویان را برای این پست پیشنهاد کردند.

با جمع‌آوری برگه‌های رأی شمارش آرا توسط هادی ساعی، ولی‌الله شجاع‌پوریان و ابوالفضل قناعتی انجام شد.

در نهایت محسن پیرهادی و ابوالفضل قناعتی به عنوان منشی‌های هیئت‌رئیسه انتخاب شدند. محسن پیرهادی ۱۷ رأی،‌ ابوالفضل قناعتی ۱۷ رأی، محسن سرخو ۱۳ رأی و محمد مهدی تندگویان نیز ۱۵ رأی به خود اختصاص دادند.

رأی‌گیری برای انتخاب سخنگوی شورای شهر تهران در آخرین سال دوره چهارم

رضا تقی‌پور و اسماعیل دوستی نیز به عنوان کاندیداهای سخنگویی شورای شهر تهران پیشنهاد شدند. در ادامه برگه‌های رأی نیز بین اعضا توزیع شد.

بعد از جمع‌آوری برگه‌های رأی و شمارش آرا، رضا تقی‌پور با کسب ۱۶ رأی به عنوان سخنگوی سال چهارم دوره چهارم شورای شهر تهران انتخاب شد. اسماعیل دوستی نیز ۱۴ رأی کسب کرد و یک رأی سفید نیز داخل صندوق انداخته شد.

 مشرق

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=23899

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.