تاریخ ارسال : ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۰:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

شیون مادران بابلی در فراغ کاپیتان پرسپولیس/ « ماره بمیره مار»

حضور دوستداران و ورزشکاران هادی نوروزی مقابل آن مرحوم
مراسم تشییع پیکر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس صبح امروز با استقبال تاریخی مردم مازندران و بازیکنان و مسئولان باشگاه پرسپولیس در ورزشگاه هفت تیر این شهر آغاز شد.

به گزارش خبرنگار مهر از بابل، درحالی که قرار است مراسم تشییع و تدفین پیکر مرحوم هادی نوروزی کاپیتان ۳۰ ساله تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۰ آغاز شود، بسیاری از علاقمندان به فوتبال و دوستداران این بازیکن خوشنام در نقاط مختلف شهر حضور دارند و با در دست داشتن پلاکاردهایی به سمت فرمانداری در حرکت هستند.

براساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است پیکر هادی نوروزی پس از حضور در فرمانداری به سمت ورزشگاه هفت تیر بابل حرکت داده شود و پس از مراسمی که در این ورزشگاه برگزار خواهد شد به روستای کپور چال انتقاد پیدا کند تا در خانه ابدی به خاک سپرده شود.

پیکر هادی نوروزی در محلی به خاک سپرده خواهد شد که او فوتبالش را از آن محل آغاز کرده است.

درحالی که ساعتی تا شروع این مراسم باقی مانده است برخی بازیکنان پرسپولیس خود را به بابل رسانده اند تا در مراسم خاکسپاری کاپیتانشان شرکت کنند.

* شرکت کنندگان در مراسم تشییع و تدفین پیکر مرحوم هادی نوروزی پلاکاردهایی در دست دارند که او روی آن شماره ۲۴ این بازیکن حک شده و نوشته شده است: کاپیتان با غیرت پرسپولیس – ۲۴ ابدی

* برخی پلاکاردها هم دل نوشته های هواداران و علاقمندان را شامل می شود. یکی از این مطالب با عنوان :« بهار نارنج بی تو دیگر عطری ندارد» است. بابل به شهر بهار نارنج معروف است.

* بازیکنان پرسپولیس که خود را به بابل رسانده اند در اداره کل ورزش این شهر حضور دارند تا مراسم از ابتدای پل پیروزی آغاز شود.

* درحالی که پیکر هادی نوروزی به ورزشگاه رسیده بود نزدیک به ۱۵ هزار نفر در ورزشگاه هفت تیر و خیابان های اطراف حضور داشتند و به عزاداری پرداختند.

* لبدرهای باشگاه پرسپولیس نیز با پیراهن های ورزشی مشکی که پشت آن نام نوروزی قید شده بود در این مراسم حضور دارند.

* ازدحام جمعیت به قدری بود که کنترل آن از دست ماموران انتظامی خارج شد. بیش از ۱۰ هزار نفر با حضور در ورزشگاه هفت تیر بابل در این مراسم شرکت کردند که تعدادی از آنها روی فنس ها و محل های نامن ورزشگاه مستقر شده بودند. همین امر باعث شد تا مسئولان برگزاری به هواداران تذکر دهند تا از روی محل های ناامن پایین بیایند تا فاجعه دیگری رخ ندهد. سالها پیش در ورزشگاه شهید متقی ساری ازدحام تماشاگر و فرو ریختن بحشی از ورزشگاه فاجعه ای را رقم زده بود.

* در مراسم تشییع کاپیتان متعصب پرسپولیس مادرانی حضور دارند که اگرچه با دنیای مستطیل سبز چندان آشنا نیستند اما در سوگ جوان نام آشنای فوتبال ایران بر سر و سینه می زنند و می گویند « ماره بمیره مار». یعنی الهی مادر فدایت شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=2005

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.