تاریخ ارسال : ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

صداگذاری «ماهورا» به نیمه رسید/ همکاری با پروژه «آتش و قداره»

آرش قاسمی صداگذار سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره جدیدترین فعالیت های خود گفت: در حال حاضر مشغول صداگذاری ۲ اثر سینمایی هستم که ۵۰ درصد از کار صداگذاری یکی از آنها با عنوان «ماهورا» به کارگردانی رضا زرگرنژاد به پایان رسیده است و گروه در تلاش هستند که این فیلم را به سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر برسانند. این را هم باید اضافه کنم که این فیلم درباره روزهای اول جنگ عراق و ایران است اما در کنار این موضوع یک داستان عاشقانه نیز دارد.

وی افزود: به تازگی نیز با فیلم سینمایی «آتش و قداره» به کارگردانی محمد عرب قرارداد بسته ام و کار صداگذاری حدود ۱۰ روز دیگر آغاز می شود. این فیلم در صد سال پیش روایت می شود و نگاه دیگری به قصه «داش آکل» دارد و جوانمردی ایرانیان را به تصویر می‌کشد.

صداگذاری «اولین امضا برای رعنا»

قاسمی با اشاره به دیگر فعالیت هایش بیان کرد: چندی پیش نیز کار صداگذاری «اولین امضا برای رعنا» به کارگردانی علی ژکان را به پایان بردم و در حال حاضر مشغول انجام کارهای میکس آن هستم که فکر می کنم این بخش از کار نیز تا حدود یک هفته دیگر به پایان می رسد.

وی در پایان اظهار کرد: چندی پیش هم صداگذاری یک انیمیشن ۱۶ دقیقه ای با عنوان «چشم انداز خالی» به کارگردانی علی زارع قنات نوی را انجام دادم که به نظرم اثر بسیار خوبی است ضمن اینکه محمدرضا علیقلی موسیقی متن این اثر را ساخته است. بعد از آن هم صداگذاری مستند «سربازخانه» ساخته هادی معصوم دوست را انجام دادم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=68358

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.