تاریخ ارسال : ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

صدمات متعدد بیمه رازی به لیگ برتر کشتی آزاد!

 

به گزارش شلمچه نیوز، مسابقات لیگ برتر کشتی کشورمان در حالی طی سالیان گذشته روند نامتعارفی را در پیش گرفته که فعالیت برخی از تیم ها تنها به واسطه توانمندی مالی شان است و ظوابط قانونی حضور در بالاترین سطح این رقابت ها از سوی تیم های شرکت کننده رعایت و ملاک و معیاری برای این مهم وجود ندارد!

 

از آنجائیکه مسئولین تیم بیمه رازی از توان مالی مناسب و غنی برای حضور در لیگ برتر کشتی برخوردار هستند به قیمت قهرمانی در این مسابقات هزینه های بسیار زیادی را صرف کرده اند و این ریخت و پاش های مالی موجب خسارات زیادی به این مسابقات شده است.

 

این گزارش برای تصدیق موضوع اشاره دارد که جذب کشتی گیران شاخص به اندازه چند تیم از سوی بیمه رازی که تنها برای این تیم در مسابقات شرکت کنند باعث شده تا توازن در بین تیم های شرکت کننده بر اساس توانمندی مالی متولیان تیم ها باشد.

 

 

در حالیکه برای هر روز مسابقه تنها یک کشتی گیر در هر وزن کافی است اما مسئولین این تیم چند کشتی گیر را به استخدام خود درآورده و یک کشتی گیر برای بیمه رازی ، اما کشتی گیران دیگر برای تیم های دیگر به روی تشک نمی روند تا بستر برای موفقیت این تیم در بازی های پیش رو به راحتی مهیا باشد.

 

باید توجه داشت که این سبک ریخت و پاش های مالی از سوی مسئولین بیمه رازی در لیگ برتر ، کمک به کشتی کشورمان نیست بر همین اساس لیگ برتر کشتی به عنوان غیرفنی ترین و بی خاصیت ترین لیگ کشتی در سطح جهان از نظر کمی و کیفی مطرح و این اعتقاد وجود دارد پایان این مسابقات پیش از آغاز آن براحتی قابل تصور و پیش بینی است!


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76092

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.