تاریخ ارسال : ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه
رد پای استاندار معزول در انتصاباتی بحث برانگیز:

صدور احکامی شائبه دار در ساری

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران ، سیدمجتبی علوی یکی از فعالان اجتماعی و رسانه ای استان با ارسال گزارشی به شلمچه نیوز، از یک تخلف بزرگ اداری در این استان پرده برداشت؛ وی در این گزارش ارسالی آورده است:

 

نماینده محترم وجوان مجلسی که باید بدنبال قانون گذاری باشد آیا حد و شأنش این است که شبانه بعداز تصویب هیئت وزیران و انتخاب استاندار جدید، بخشدار بخش محرومی را عزل و شبانه بدون حضور وی،  بخشدار جدید را معرفی و به همراه مقام اول اجرایی شهر او را معارفه نماید؟!

 

جناب آقای نماینده محترم تا کی وکجا چنین شتابان میتازید واز هم اکنون به فکر صندلی سبر دوره بعد مجلس با قشون کشی هستید.

 

جناب استاندار معزول مازندران  آیا سالها سکانداری بر عمارت سفید کاج استانداری وکارهای انجام داده بستان نبود که شبانه بعداز عزل بفکر نصب افتادید

 

چه کسی یا چه کسانی به شما که دیگر مقامی در این استان نداشتید فشار وارد کرده اند!؟

 

جناب آقای فرماندار آیا فکر نمی کنید مردم در این دولت هم نقش دارند (دولت تدبیر وامید) کدام تدبیر و کدام امید هرچه در این ایام دیدیم بی تدبیری برخی اقایان ونا امید کردن مردم بوده است؛ امام و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و شهدا برای بقا نظام خون ها داده اند ولی شما …

 

جنابان محترم آیا خیانت و جنایتی از  بخشداری که از ابتدای خدمت از سال ورود در فرمانداری مشغول خدمت بود سر زده یا باز هم فشارهای آقای نماینده و اختلافاتش با یکی از دوستان پدر و کسی که در رشد و ترقی ایشان نقش اساسی داشته با اصرار بر جابجا کردن بخشدار ایثارگر و خادم بخش کلیجانرستاق گردیده است .

تا کی وکجا افراد بدون سابقه اجرای در این دولت بکار کرفته می شوند

 

دلمان چه خوش بود روزی که شنیدیم حاج مجید برگشت به عرصه سیاست! اما چه زود این دلخوشی به ناکجا آباد رسید. کجاست ان سیاست وصداقت وعشق وخدمت به  مردم!

 

ملتی که در حماسه سیاسی ۲۴ خرداد ۹۲،و۹۶ با حضور پرشکوه خود سازوکار انتخابات را برای بیان خواست خویش مورد اعتماد قرار داد و با رأیی معنادار، گفتمان اعتدال را برگزید، ایا این جوابشان بود که شبانه بدون حضور بخشدار وقت به عزل وی وتصب بخشدار جدید بپردازید!؟پس مردم سالاری دینی وانقلابی کجاست.

 

رئیس جمهور محترم بارها تاکید کردند  که  دولت ما دولیتی هست که مردم را به عنوان ولی‌نعمت خود و صاحب کشور باور دارد، خود را بر اساس آموزه‌های انقلاب و رهنمودهای امام و رهبری، موظف به پیروی از خواست مردم و حراست از حقوق مردم بر اساس قانون اساسی می‌داند. این دولت، خدمت به همه مردم را، فارغ از ملاک‌های سیاسی و جناحی، وظیفه خود می‌شمرد و همواره نقد مشفقانه را همچون حمایت خردمندانه ارج می‌نهد و در اداره کشور نیز، خود را نیازمند اندیشه و تدبیر همه صاحب‌نظران می‌داند.

جنابان محترم تذکر اخر این باشدکه در این نظام مقدس مسئله ما این باشد که تنها جایگاه خود را حفظ کنیم، عمل شایسته‌ای نیست و برای مقابله با آن به فرمایش مقام معظم رهبری جهاد اکبر لازم است.جناب نماینده محترم شما که اینقدر در عزل ونصب شبانه جدید داری چرا نتوانستی جوان محبوب مازندران ویژه ساری را به استانداری مازندران منصوب کنی وفقط بفکر دور کردنش از مازندران بوده وهستی.

 

اندکی صبر سحر نزدیک است

 

امیدوارم استاندار ولایی و سردار جبهه های حق علیه باطل سردار اسلامی داند چه کسانی چکارها که نکرده اند.

 

شلمچه نیوز در تکمیل این گزارش می افزاید علیرغم تذکرات نماینده با سابقه ساری در مجلس به فرماندار، مبنی بر عدم وجاهت قانونی احکام بخشداران جدید، مشخص نیست چرا فرمانداری نسبت به این موضوع اصرار و حکم بخشداران جدید این شهرستان را صادر کرد که انتظار می رود مسئولان ذیربط نسبت به این موضوع شفاف سازی لازم را انجام دهند.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72595

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.